Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Powraca wakacyjna plaża przy Atrium Biała!

Powraca wakacyjna plaża przy Atrium Biała!

Szukasz chilloutowego miejsca z wakacyjnym klimatem w centrum Białegostoku? Zapraszamy do letniej strefy wypoczynku z piaszczystą plażą, palmami i leżakami, tuż przy Atrium Biała! To idealne miejsce na chwile wytchnienia w trakcie zakupów lub podczas spaceru, jak również dobry punkt na udane spotkanie ze znajomymi. Tegoroczna edycja naszej miejskiej plaży już wystartowała, a korzystać z niej można do końca wakacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Lato to relaks i odpoczynek pod chmurką! Na mapę wakacyjnych miejscówek powraca strefa plażowa przy Atrium Biała! Ten kultowy projekt, realizowany od kilku lat w ramach „Lata w mieście”, cieszy się dużą popularnością wśród białostoczan oraz gości odwiedzających nasze miasto w okresie letnim. W tym sezonie z pewnością będzie podobnie, gdyż strefa plażowa odegra istotną rolę w programie letnich wydarzeń, zaplanowanych przez Atrium Biała. Przygotujcie się na dni pełne słońca i dużo rozrywki! Przed nami pierwszy festiwal z okazji zakończenia roku szkolnego. Już w sobotę 22 czerwca! Śledźcie stronę i profil Fb naszej galerii, aby być na bieżąco z tym, co dla was przygotowaliśmy.

 

Nasza plaża to klimatyczne miejsce w centrum miasta ze strefą relaksu na świeżym powietrzu. Można tu chwilę odpocząć, zanurzyć się w lekturze ulubionej książki czy gazety, zregenerować siły po wytężonym treningu, delektować się długimi rozmowami z bliskimi, słuchać ulubionej muzyki lub po prostu upajać się ciszą.

 

Strefa plażowa przy Atrium Biała funkcjonować będzie codziennie aż do zakończenia wakacji. Korzystanie z niej jest bezpłatne.

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »