Moda » Obuwie

Powrót do przeszłości z Merrell Lazer Mid Origins

Powrót do przeszłości z Merrell Lazer Mid Origins
Zobacz więcej zdjęć »
Kazimierz Dolny to wymarzone miejsce dla wszystkich miłośniczek aktywnego spędzania czasu. Malowniczą okolicę z lessowymi wąwozami, lasami i wzgórzami, z których roztacza się niezwykły widok na panoramę miasta, można zwiedzać pieszo lub rowerem.
Bez względu na to, czy zdecydujesz się na spokojny spacer uliczkami Kazimierza Dolnego, czy wyruszysz na podbój lessowych wąwozów, w butach Merrell Lazer Mid Origins zawsze będziesz czuć komfortowo i bardzo kobieco.

Projektanci Merrell postanowili powrócić do przeszłości i tchnąć nowe życie w klasyczne już modele z serii Origins. Inspirowane wzornictwem z początku lat 80. Lazer Mid Origins to ukłon w stronę liczącej ponad trzy dekady historii marki. Jednocześnie klasyczne i nowoczesne, przypadną do gustu wszystkim kobietom lubiącym aktywnie spędzać czas. Ich klasyczny fason doskonale koresponduje z najnowszymi trendami w jesienno-zimowej modzie. Sportowemu charakterowi Lazer Mid Origins kobiecości nadają miękkie materiały, opływowe kształty i kobiece kolory.

Wierzch buta wykonano z zamszu i tweedu. Oddychająca, wykonana w 100% z przetworzonych materiałów wyściółka z technologią antybakteryjną Aegis® zapobiega powstawaniu bakterii, a język z bocznymi wstawkami uniemożliwia przedostawanie się zanieczyszczeń do wnętrza buta. Wkładka EVA o pojedynczej gęstości podnosi komfort noszenia. Podeszwa zewnętrzna Merrell Origins 813 została wykonana w 51% z materiałów przetworzonych. W połączeniu z modnymi dodatkami stworzą piękną i kobiecą stylizację, idealną na długie jesienne spacery po Kazimierzu Dolnym.

Sugerowana cena butów: 399,- PLN
Buty dostępne również w wersji przed kostkę (Lazer Origins)

Kierunek: Kazimierz Dolny

To nadwiślańskie miasto jest bardzo ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Za sprawą odbywających się tu festiwali, m.in. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, do Kazimierza co roku ściągają tłumy osób spragnionych artystycznych doznań. Miejsc, które mogą stać się celem interesującej wycieczki po Kazimierzu Dolnym jest sporo. Wśród nich warto wymienić:

• Stożek napływowy u wylotu Norowego Wąwozu
• "Norowy Dół"
• Osuwisko na zboczu wąwozu
• Odsłonięcie skał podłoża kredowego i trzeciorzędu
• Kotły sufozyjne - wynik erozji wód podziemnych w lessie
• Panorama na Płaskowyż Nałęczowski i Równinę Radomską
• Panorama na Małopolski Przełom Wisły
• Odsłonięcia lessu w ścianie wąwozu

Osobom preferującym spokojne spacery po mieście, Kazimierz Dolny także ma coś do zaproponowania. Do najważniejszych atrakcji miasta zaliczane są ruiny średniowiecznego zamku oraz spichlerze z XVI i XVII w. Przechadzając się po zabytkowej starówce można z kolei podziwiać XVII-wieczne kamienice należące do braci Przybyłów: Pod Świętym Mikołajem i Pod Świętym Krzysztofem oraz kamienicę Gdańską. W Kazimierzu możemy odwiedzić zabytkowe obiekty sakralne: usytuowaną przy tzw. Bramie Lubelskiej kapliczkę z Chrystusem Frasobliwym z 1588 r. oraz kościoły: kościół farny św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja, kościół św. Anny, kościół Zwiastowania Najświętszej Marii Panny z 1589 r. oraz synagogę żydowską. Na uwagę zasługują również ruiny willi Szukalskiego z 1910 r. oraz drewniane domy z XVIII i XIX w.

Na koniec spaceru po Kazimierzu Dolnym warto wstąpić do jednej z lokalnych piekarni i zaopatrzyć się w smaczny symbol tego miasta - wypiekanego z ciasta koguta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »