Firma » Praca

Powstał wortal społecznościowy dla trenerów BIZNESU

Powstał wortal społecznościowy dla trenerów BIZNESU
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja SEDNO Sp. z o.o. pod koniec ubiegłego roku zainicjowała powstanie wirtualnego miejsca spotkań i dyskusji trenerów biznesu czego wynikiem jest rozwijający się wortal społecznościowy www.trenerbiznesu.pl

Wortal trenerbiznesu.pl to miejsce stworzone specjalnie z myślą o prężnie rozwijającej się grupie: trenerów biznesu, szkoleniowców, trenerów wewnętrznych.

Jest to jak dotąd jedyny na rynku wortal społecznościowy skierowany do tak charakterystycznej i jednorodnej grupy docelowej. Dążymy do zbudowania silnej społeczności trenerskiej, wspierającej się w zakresie merytorycznym i technicznym. Trenerzy i wszyscy zainteresowani branżą szkoleniową znajdą tutaj artykuły, wywiady, porady, ciekawostki i nowości z branży. Będą mieli okazję wypromowania swojej osoby poprzez możliwość pisania bloga czy artykułów naukowo-publicystycznych. 

Nieodłączną częścią serwisu jest  forum, na którym można przedyskutować nurtujące nas tematy i wymienić się opiniami. Już  wkrótce planujemy wdrożyć nowe funkcjonalności serwisu. Dzięki nim będzie można m.in. wyszukiwać ośrodki szkoleniowo/ konferencyjne, książki dla trenerów oraz szkolenia dedykowane tej grupie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »