Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Pożegnaj lato w VIVO! Krosno

Pożegnaj lato w VIVO! Krosno
Zobacz więcej zdjęć »
Wielkimi krokami zbliża się koniec lata i rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Powrót do szkolnych ławek wcale nie musi być stresujący i nudny, a będzie się można o tym przekonać już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godz. 11.00-17.00, w VIVO! Krosno. Odbędzie się tu akcja „Back to School".

Udany powrót do szkoły? Tylko w VIVO! Krosno. Już w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, w godz. 11.00-17.00, odbędzie się tu akcja „Back to School”, przygotowana z myślą o wszystkich uczniach, którzy już 1 września po raz kolejny zasiądą w szkolnych ławach. Pożegnanie lata i przyjemne powitanie roku szkolnego w centrum handlowym obejmować będzie wiele interesujących atrakcji i aktywności. Na najmłodszych czekać tu będzie stanowisko z klockami typu wafle XXL, konstruowanie budowli z klocków piankowych, malowanie twarzy i włosów, wata cukrowa, wielkoformatowa gra planszowa, a także… zabawa piaskiem kinetycznym, z którego będzie można zbudować kreatywne  formy i budowle.  

Nie zabraknie jesiennych kalamburów, gry w skojarzenia, a także konkursu nawiązującego do zasad ruchu drogowego i znajomości znaków. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. - Powrót do szkoły wcale nie musi być stresujący i nieprzyjemny. Z myślą o wszystkich uczniach, którzy już 1 września zasiądą w szkolnych ławkach, przygotowaliśmy wydarzenie „Back to School”, podczas którego najmłodsi będą mogli aktywnie i kreatywnie przygotować się do nowego roku szkolnego. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Handlowego i wspólnego pożegnania wakacji – mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! KrosnoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »