Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park

„Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park
Zobacz więcej zdjęć »
Ostatni weekend sierpnia zapowiada się naprawdę ekscytująco.

24 i 25 sierpnia na Placu Słonecznym przy Silesia City Center na najmłodszych czeka moc atrakcji, a wśród nich eurobungee, mimowie, lody, wata cukrowa, czyli dwa dni niesamowitej zabawy. To będzie wyjątkowe „Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale… nie w Silesia Summer Park. Letni klimat będzie można poczuć nawet pod koniec wakacyjnej przerwy. 24 i 25 sierpnia na Placu Słonecznym przy Silesia City Center na dzieci i ich opiekunów będzie czekać wiele niespodzianek. To wszystko w ramach akcji „Pożegnanie wakacji”.

Animatorzy zadbają o dobry nastrój dzieci, prowadząc zabawy i pokazy wielkich baniek mydlanych. Najmłodsi klienci będą mogli liczyć na malowanie buziek w specjalnej strefie. Dla spragnionych wrażeń – oprócz stałych atrakcji w Silesia Summer Park przygotowano trampolinę eurobungee. Łasuchy będą mogły częstować się bezpłatnymi lodami lub watą cukrową. A to wszystko przy dźwiękach muzyki na żywo zza konsolety DJ-a.

Z atrakcji w Silesia Summer Park będzie można korzystać aż do 1 września. Odwiedzający mogą zagrać na polu do minigolfa, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, a także przejść przez park linowy w formie małpiego gaju. W sobotę (24 sierpnia)  będzie można również skorzystać z warsztatów z minigolfa i skimboardu. Zapisy na nie prowadzone są na facebookowym profilu SCC.

Ale to nie koniec atrakcji. Na najmłodszych i ich rodziców czeka również strefa relaksu, w której dzieci mogą pobawić się w piaskownicy i na zjeżdżalni, a rodzice znaleźć chwilę wytchnienia na wygodnych leżakach i hamakach. Na „Pożegnanie wakacji” w Silesia Summer Park zapraszamy w dniach 24 i 25 sierpnia 2019 r. w godzinach 12:00-20:00. Strefa atrakcji będzie otwarta do 1 września w godzinach 10:00-21:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatnyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 9 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »