Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Poznaj Dr.Bacty

Chłonne, szybkoschnące ręczniki z technologią Polygiene®

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć wysuszyć ręcznik po treningu? Każdy, kto przypomniał sobie o mokrych rzeczach w torbie po kilku dniach, wie, że może się odechcieć ćwiczeń. Wszyscy, którzy cenią sobie dobrą jakość i wysoką higienę, docenią ręczniki marki Dr.Bacty - jedynych w Polsce ręczników szybkoschnących wykończonych Polygiene® - najlepszą technologią antybakteryjną na świecie.  

Jak działa Polygiene®?

Pot sam w sobie jest bezzapachowy, ale stwarza doskonałe środowisko dla bakterii. Połączenie potu i bakterii na powierzchni ręcznika powoduje powstanie przykrego zapachu. W technologii Polygiene® wykorzystane zostały naturalne jony srebra, które są czynnikiem antybakteryjnym i skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Jednocześnie Polygiene® nie ma wpływu na naturalną florę bakteryjną i jest bezpieczny dla skóry.

Dr.Bacty treningowy ręcznik idealny

Na co zwrócić uwagę, wybierając ręcznik treningowy? Przede wszystkim powinien być niewielkich rozmiarów, żeby zmieścił się do torby. Jednocześnie powinien oferować funkcjonalność dużego ręcznika, czyli chłonąć jak najwięcej wody i być przyjemny w dotyku.

 

Ręczniki Dr.Bacty są wykonane z włókien, które:

·       są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa,

·       wchłaniają 4,5 razy więcej niż same ważą,

·       schną 10 razy szybciej od zwykłego ręcznika

·       są 3 razy lżejsze od ręcznika bawełnianego.

Oszczędzaj z Dr.Bacty

Okazuje się, że nawet ręcznik może pomóc oszczędzić: wodę, czas, energię i pieniądze. Dzięki zastosowaniu skutecznej i trwałej technologii ręczniki Dr.Bacty charakteryzują się przedłużoną trwałością, są przyjazne dla środowiska już na etapie procesu produkcji i dlatego, że nie musimy go często prać, a jego opakowanie nadaje się w 100% do przetworzenia.

Dobry, bo polski

Ręczniki Dr.Bacty są produkowane w Polsce i jest to całkowicie polska marka. Wysoka jakość ręczników jest do zauważenia od razu - miękki materiał i starannie wykończony gęsty ścieg sprawiają, że nawet po długim używaniu ręcznik nie traci na komforcie użytkowania.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »