Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poznaj kolorowy świat papug w NoVa Park

Poznaj kolorowy świat papug w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Od 24 do 27 listopada 2015 roku w godzinach 10.00-18.00 NoVa Park zaprasza na niezwykłą wystawę egzotycznych ptaków, prezentującą różnorodne okazy papug pochodzące z największych hodowli w Polsce.

Od wtorku do piątku w godzinach 10.00-18.00 zarówno na małych, jak i dużych klientów NoVa Park będzie czekać wystawa „Egzotyczne papugi”. Jej uzupełnieniem będzie konkurs na „Najładniejszą Papugę”, w ramach którego każdy odwiedzający wystawę będzie mógł zagłosować na swoją „papuzią faworytkę”.

Zwieńczeniem wystawy będą piątkowe atrakcje (27 listopada w godz. 10.00-18.00) w NoVa Park. W programie wydarzenia m.in. pokaz cyrkowy „Rewia Papug” przygotowany przez jednego z najlepszych w Polsce i Europie artystów występujących z ptakami egzotycznymi, spotkania z prawdziwym Warszawskim Kataryniarzem i jego papugą arą o imieniu Carlos oraz piratem wprost znad Morza Bałtyckiego, który ze swoją podopieczną i przyjaciółką papugą arą przybliży wszystkim morskie opowieści. Na najmłodszych czekają również warsztaty artystyczne z ozdabiania wyciętych ze styropianu papug czy konkursy i zabawy tematyczne.

„Przez najbliższe cztery dni na klientów NoVa Park czeka wystawa egzotycznych papug, która będzie zwieńczona niezwykłymi sztuczkami cyrkowymi z papugami w roli głównej! Zachęcam do wizyty w NoVa Parku, wspólnej zabawy oraz odkrywania kolorowego świata papug. Warto na własne oczy zobaczyć jazdę papug na miniaturowym rowerku czy ich grę w piłkę!” – mówi Maciej Tatała, dyrektor NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A. www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »