Technologie » Internet

Poznaj lepiej swojego pupila i dołącz do projektu badawczego

Pethelp – startup oferujący pierwszy w Polsce pakiet opieki weterynaryjnej, rozpoczął nabór do projektu badawczego, który pozwala poznać potrzeby psa oraz zadbać o jego zdrowie i rozwój.

Dołącz do badania i poznaj potrzeby swojego psa

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Posiadanie czworonożnego przyjaciela wiąże się nie tylko z miłym spędzaniem czasu, ale także
z wieloma obowiązkami i dużą odpowiedzialnością. Z badań Kantar dla MARS Polska wynika, że od 39 do 59% psów w Europie ma nadwagę lub otyłość, a prawie 38% opiekunów podaje psom żywność przeznaczoną dla ludzi. Między innymi takie statystyki sprawiły, że Pethelp postanowił uruchomić pierwszy w Polsce projekt badawczy oparty na gamifikacji, pozwalający w prosty i przyjemny sposób zadbać o zdrowie oraz samopoczucie psa, a także poznać jego potrzeby dzięki odczytom z nowoczesnej smart obroży.

- Patrzymy na temat profilaktyki psów w ujęciu holistycznym, dlatego w ramach Pethelp Plus będziemy działać na kilku płaszczyznach opieki nad zwierzęciem. Chcemy przede wszystkim zachęcić właścicieli psów do regularnej aktywności, dbałości o profilaktykę weterynaryjną, rozwijania wiedzy nt. prawidłowej diety psa oraz dbałości o rozwój behawioralny zwierzaka – komentuje Sławomir Wiatr, Prezes Zarządu Pethelp.

Etapy projektu Pethelp Plus

Pierwszy etap będzie polegał na zebraniu wszystkich kandydatów i wyłonieniu 40 psów, spośród wszystkich, które zostały zgłoszone przez ich właścicieli, na podstawie wypełnionych ankiet. Następnie każdemu zwierzakowi zostaną dostarczone: smart obroże, karma oraz dostęp do pakietu profilaktycznego Pethelp, który można zrealizować w ponad 100 placówkach weterynaryjnych w całej Polsce. W ramach pakietów zostaną zgromadzone dane, na podstawie przeprowadzonego badania zdrowia. Od tego momentu, udział w projekcie to sama zabawa poprzez osiąganie kolejnych punktów w ramach grywalizacji Pethelp Plus.

Końcowy etap badania to ponowne sprawdzenie kondycji zdrowotnej psów oraz wywiad subiektywnej oceny właściciela zwierzęcia nt. stanu zdrowia jego pupila. To wszystko po to, aby zweryfikować zmianę na jaką liczymy od momentu rozpoczęcia badania do jego zakończenia.

 

 

 

Ufamy, że na kanwie projektu badawczego zbudujemy argument, który przekona ludzi do tego, aby dbali o swoje psy, a narzędziem, które ma o to zadbać będzie Pethelp Plus dostępny po wykupieniu dowolnego profilaktycznego pakietu – dodaje Sławomir.

Co zyskujesz?

Właściciele psów, którzy dołączą do projektu badawczego zyskają dwumiesięczną darmową dostawę karmy dopasowanej do indywidualnych potrzeb żywieniowych psa oraz darmowe badania w ramach pakietu weterynaryjnego Pethelp. Dodatkowo dzięki smart obroży opiekunowie otrzymają szczegółowe informacje dotyczące aktywności pupila oraz jakości jego snu. Dlaczego jeszcze warto zgłosić się do programu? W dzisiejszych czasach ciągłego zabiegania, właściciele często ograniczają aktywność swojego czworonoga do kilku krótkich spacerów. Należy jednak pamiętać, że urozmaicona zabawa to sposób na zdrowe i ciekawe spędzanie czasu nie tylko dla psa, ale także właściciela. W ramach projektu, Pethelp będzie zachęcał opiekunów do większej aktywności i urozmaiconych zabaw z pupilem oraz wskaże miejsca i wydarzenia, które warto odwiedzić.

Ucz psa czegokolwiek – tylko niech cały czas się uczy! Rozwój psa to praca złożona z wielu czynników. Od zapewnienia mu opieki zdrowotnej, odpowiedniego środowiska do życia, po kontrolę nad zachowaniem. Kiedy coś oswajasz, bierzesz za to odpowiedzialność, co wiąże się z ogromem nauki zachowań, które docelowo ma prezentować pies. W myśl zasady – nie wymagaj od psa czegoś, czego go nie nauczyłeś, warto zastanowić się jakich zachowań oczekujemy od zwierzęcia. Bez względu jednak na to, czy pies dotrzymuje nam towarzystwa, uprawiamy z nim sport czy trenujemy obronę, wymaga treningu i holistycznego podejścia. Rozwijać należy psi węch, spryt, umysł, ciało i pewność siebie. Podczas badania przygotowałam ćwiczenia, które pozwolą pracować nad każdym z tych obszarów – wyjaśnia Małgorzata Bekas, trenerka psów.

 

Projekt badawczy Pethelp startuje 5 sierpnia! Będzie on przeprowadzany na terenie aglomeracji warszawskiej. Więcej informacji o pakietach weterynaryjnych, badaniu, gamifikacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://pethelp.pl/projektbadawczy/

 

____________________________________________________________________________

Pethelp to startup, który jako pierwszy w Polsce oferuje pakiety opieki weterynaryjnej dla psów i kotów, jako nową formę benefitów pracowniczych. Jednym z głównych celów Pethelp jest upowszechnianie profilaktyki wśród właścicieli czworonogów. Pethelp posiada obecnie sprawdzoną bazę ponad stu placówek weterynaryjnych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu oraz innych miastach.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »