Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Poznaj Sekrety Zwierzaków w Bonarce

Poznaj Sekrety Zwierzaków w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Zwierzaki mają sekrety, o których nie wiedzą nawet ich właściciele. Część z nich zostanie ujawniona w Bonarce 30 czerwca w godz. od 11:00 do 18:00 w czasie bajkowej zabawy dla dzieci. W programie m.in.: przejażdżka autokarem w formie psa, tor przeszkód i spotkanie ze zwierzęcym behawiorystą.

W Bonarce powstanie kraina zabawy inspirowana motywami z animowanej komedii „Sekrety Zwierzaków 2". W 2 strefach rozrywki - wewnętrznej na placu przy fontannie i zewnętrznej przed głównym wejściem do centrum - dzieci skorzystają z licznych atrakcji. Wezmą również udział w zbiórce karmy dla czworonogów ze schroniska.

Na placu przy fontannie pojawi się psotny tor z przeszkodami m.in. obręczami, kijkami do slalomu i tubą do przejścia. Obok niego zobaczymy ściankę foto, platformę konkursu „Zostań PROFESOREM" wzorowaną na popularnych teleturniejach, stoisko do grawerowania zawieszek dla zwierzaków oraz miejsce, gdzie zwierzęcy behawiorysta zdradzi największe tajemnice czworonogów.

W strefie zewnętrznej dzieci i ich rodzice przejadą się MAXOBUSEM - dwupiętrowym pojazdem o wyglądzie psa. Lekarz weterynarii udzieli darmowych porad, a przedstawiciele lokalnych schronisk opowiedzą o potrzebach porzuconych zwierzaków. Z kolei wszystkie Burki i Azory sko-rzystają z chwili relaksu w Psim Spa.

Przed Bonarką zostanie ustawiona wielka miska, do której wszyscy chętni będą mogli wrzucić pokarm dla zwierząt (preferowane puszki i sucha karma). Jest to świetny sposób, żeby wspomóc wszystkie koty i psy, które jeszcze nie znalazły rodzinnego domu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »