Gospodarka » Żywność

Poznaj „Szaloną Krainę Oranżady Hellena” i wygraj konsolę PS5!

Poznaj „Szaloną Krainę Oranżady Hellena” i wygraj konsolę PS5!
Zobacz więcej zdjęć »
Od 17 czerwca do 15 września br. fani gier komputerowych oraz Oranżady Hellena Strzelająca mogą wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym na platformie Roblox.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym m.in. konsola PS5, iPady oraz hulajnogi elektryczne. Akcja jest częścią trwającej od połowy kwietnia kampanii „Eksplozja pomysłów” z udziałem nowego brand hero marki o imieniu POPI.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Na Roblox, prostej platformie do tworzenia gier online, 17 czerwca br. ruszył konkurs Oranżady Hellena Strzelająca. Co tydzień, 5 graczy z najlepszymi wynikami w grze „Szalona Kraina Oranżady Hellena” otrzyma karty przedpłacone do Roblox o wartości 50 lub 20 zł. We wrześniu, podczas wielkiego finału, na liderów rankingu czekają atrakcyjne nagrody: 

• konsola PS5 za 1. miejsce, 

• iPady za 2. i 3. wynik, 

• hulajnogi elektryczne za 4. i 5. pozycję.

Eksplozja pomysłów 

Szeroko zakrojone działania promujące Oranżadę Hellena Strzelająca, z udziałem nowego brand hero marki, POPIEGO, trwają od połowy kwietnia. Wówczas premierę miała kampania telewizyjna oraz digitalowa na YouTube, TikTok i Kidoz, wykorzystująca specjalnie przygotowany na tę okazję spot. W maju komunikacja objęła również aktywności na platformie Twitch oraz współpracę z wybranymi influencerami, w tym m.in.: YotoToys, Martyną Zabawa, Zabawkowicz, Natalią Skroczek i Julią Żugaj.

Smak dzieciństwa 

Oranżada Hellena Strzelająca w proszku to zaskakująca odsłona ulubionego smaku Oranżady Hellena, który podbija serca małych i dużych smakoszy. Można ją spożyć na dwa sposoby – na sucho, prosto z saszetki lub wypić po rozpuszczeniu w 200 ml zimnej wody.

Oranżada Hellena Strzelająca w trzech rodzajach, 18 g dostępna w rekomendowanej cenie detalicznej 0,99 zł/szt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »