Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Poznaj Tagomago Hair Extensions

Poznaj Tagomago Hair Extensions
Zobacz więcej zdjęć »
Większość kobiet marzy o zdrowych, pięknych i lśniących włosach, które zachwycą swoim wyglądem każdego, kto na nie spojrzy. Niestety, natura nie zawsze bywa szczodra i czasem, aby osiągnąć wymarzoną fryzurę trzeba ją trochę wesprzeć.

Z pomocą przychodzą profesjonalne salony fryzjerskie - np. Tagomago Hair Extensions.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:Tagomago Hair Extensions - mistrzowie od włosów z Bielska-Białej

Tagomago Hair Extensions to salon fryzjerski znajdujący się Bielsku-Białej przy ulicy Komorowickiej 38. Jest to również miejsce, w którym spełniają się marzenia o pięknych włosach. Działalność Tagomago Hair Extensions skupia się na dwóch obszarach - pielęgnacji naturalnych włosów oraz przedłużaniu pukli. 

Jeśli chodzi o pierwszy typ usług, to salon stara się, aby każda osoba, która przyszła z matowymi i zniszczonymi włosami, wyszła z zupełnie odmienioną i piękną fryzurą. Aby zadbać o zdrowie i wygląd włosów swoich klientek, Tagomago Hair Extensions w swojej ofercie posiada specjalistyczne zabiegi, takie jak bixyplastia, nanoplastia, botoks na włosy, dzięki którym klientki mogą cieszyć się zadbanymi i lśniącymi puklami. Jeśli chodzi zaś o przedłużanie włosów, salon jest w tym temacie liderem w regionie. Stosuje on różnorodne metody przedłużania - biotaśmę, przedłużanie keratynowe oraz kerawax, a wybór jednej z nich podyktowany jest potrzebami i stanem włosów klientki. Każda z metod jest bardzo efektywna i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Salon fryzjerski Tagomago Hair Extensions nie jest jedynym tego typu salonem w Bielsku-Białej, ale bez wątpienia jest jednym z najbardziej polecanych. Pracują w nim wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają się na włosach i ich potrzebach. Mają za sobą mnóstwo branżowych szkoleń oraz lata praktyki, dzięki czemu bez obaw można powierzyć im swoje pukle. Dodatkowo, pracują oni na doskonałej jakości produktach i materiałach, przez co efekty każdego zabiegu są na najwyższym poziomie. Oprócz tego, w salonie panuje przyjemna atmosfera, można napić się herbaty i porozmawiać, a czas spędzony podczas zabiegów bardzo szybko mija.Najlepsza pielęgnacja zniszczonych włosów w Bielsku-Białej

Zabiegi pielęgnacyjne w Tagomago Hair Extensions to bixyplastia, nanoplastia i botoks na włosy. Bixyplastia to zabieg po którym, włosy są odżywione i lśniące oraz proste przez 3-5 miesięcy. Polega na nałożeniu na pukle preparatów z białkami, aminokwasami i olejami, które odbudowują strukturę włosa, przez co są one miękkie i nawilżone. Nanoplastia zaś sprawia, że włosy są odżywione i doskonale proste przez 5-6 miesięcy. Zabieg wykorzystuje połączenie 4 składników, które działają bezpośrednio od centralnej kory do zewnętrznych warstw pasma, zapewniając natychmiastowe i trwałe rezultaty w postaci nawilżonych, naprawionych i zabezpieczonych przed czynnikami zewnętrznymi włosów. Botoks z kolei to zabieg silnie regenerujący i odbudowujący włosy, podczas którego uszkodzone fragmenty pukli zostają wypełnione keratyną, dzięki czemu kosmyki po zabiegu są nawilżone i gładkie przez 1-3 miesiące.Eksperci w przedłużaniu włosów

Główną specjalizacją Tagomago Hair Extensions jest przedłużanie włosów. W salonie wykonuje się je dwiema metodami: biotaśmą i keratyną/kerawaxem.

Przedłużanie włosów biotaśmą

Przedłużanie włosów biotaśmą jest polecane do włosów rzadkich i cienkich, ponieważ nie obciąża ich wybiórczo, a równomiernie. Przedłużanie włosów biotaśma polega na indywidualnym stworzeniu od 3 do 7 taśm, które są elastyczne. Taśmy mocuje się na zimno do włosów klientki. Taśma jest niewyczuwalna na głowie i niemal niewidoczna, a w trakcie noszenia nie przemieszcza się. Naturalne włosy swobodnie rosną pod taśmą i żadne z nich nie są wyrwane. Zaletą tej metody jest również szybka aplikacja, która trwa około 2 godzin oraz to, że korekty wykonywane są co 2-3 miesiące.

Przedłużanie włosów keratynowe/kerawaxem

Ta metoda polega na połączeniu naturalnych włosów klientki z pasmami zakończonymi końcówkami z keratyny lub kerawaxu za pomocą specjalnej zgrzewarki. Łączenia są bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie dyskretne i mało wyczuwalne, dlatego nie przeszkadzają w wykonywaniu różnych stylizacji włosów, np. fryzur zaczesywanych do góry. Metoda charakteryzuje się małą inwazyjnością dla włosów naturalnych oraz jest trwała - korekta wymagana jest po około 3 miesiącach.

Więcej informacji na temat salonu Tagomago Hair Extensions można znaleźć pod adresem https://www.tagomagohair.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »