Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ! WALENTYNKOWY WIECZÓR W GALERII KATOWICKIEJ

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ! WALENTYNKOWY WIECZÓR W GALERII KATOWICKIEJ
Zobacz więcej zdjęć »
Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Wszystkim, którzy wciąż zastanawiają się, jak zaskoczyć drugą połówkę, z pomocą przychodzi Galeria Katowicka. Ekskluzywna kolacja przy świecach z klimatyczną muzyką na żywo w wyjątkowej przestrzeni, seans filmowy oraz voucher na biżuterię o wartości 700 zł!

W konkursie „Poznajmy się lepiej” do wygrania jest wyjątkowy wieczór dla dziesięciu zakochanych par. Romantyczna kolacja zostanie zaserwowana 14 lutego już po zamknięciu Galerii, w specjalnie zaaranżowanej strefie, wprost pod szklanym dachem z widokiem rozciągającym się na centrum miasta. Kolację uatrakcyjni muzyka, grana na żywo specjalnie dla gości. Dodatkową nagrodą dla jednej z par będzie voucher na biżuterię dla dwojga o wartości 700 zł.  Na zakończenie wieczoru laureaci konkursu zastaną zaproszeni na wieczorny seans w Multikinie.

 

Poznajmy się lepiej! Aby wziąć udział w konkursie, należy opublikować na facebookowym profilu Galerii zdjęcie, przedstawiające Galerię Katowicką w nieoczywisty sposób. Zadanie polega na kreatywnym pokazaniu centrum handlowego z zaskakującej, nietypowej strony. Korytarze, parkingi, balkon, ciekawe ujęcia z zewnątrz, betonowe sklepienia, odbicia świateł, zakamarki – to tylko część z inspiracji do ciekawych fotografii katowickiej galerii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »