Technologie » Internet

Pozycjonowanie a popularność stron w sieci

Pozycjonowanie a popularność stron w sieci
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wpływa pozycjonowanie na popularność stron internetowych i wyniki wyszukiwania w wyszukiwarkach? Wpływa bardzo znacznie.

Pozycjonowanie to właśnie umieszczenie strony na odpowiedniej, jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jest to bardzo ważne, i świadczy o popularności danej strony, więc należy o tą formę reklamy również zadbać. Różne firmy zajmują się pozycjonowaniem, i po przejrzeniu odpowiednich stron możemy się zapoznać z różnymi ofertami i możemy wybrać tą najlepszą, pasującą nam zarówno pod względem liczby specjalistów, doświadczenia, jak i ceny. Przy wciąż wzrastającej konkurencji trudno prowadzić stronę, która wyróżniałaby się na tle rywali. Ciekawe treści, aktualizacje i wiele innych sprawiają, że możemy przyciągać nowych odwiedzających, a co za tym idzie klientów korzystających z naszych usług.

Pozycjonowanie przysparza popularności stronie?

 

Nic bardziej prawdziwszego - poprzez pozycjonowanie mamy możliwość umieszczenia naszej strony jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, co sprawia, że internauta wpisujący w wyszukiwarkę dane słowo kluczowe znajdzie akurat naszą, a nie inną stronę. Liczne badania przeprowadzone przez instytucje na polecenie znanych wyszukiwarek wykazały, że zwracamy najczęściej uwagę na trzy pierwsze wyświetlone wyniki i to właśnie na nie wchodzimy. Najczęściej to tam znajdujemy to, czego szukaliśmy. Na reszcie wyników nasza uwaga nie skupia się aż tak bardzo, dlatego też są mniej ważne przy pierwszym spojrzeniu. Oczywiście, jeśli nie znajdziemy tego, czego szukaliśmy w pierwszych trzech pozycjach, przenosimy się na dalsze strony, które umożliwiają nam znalezienie zadowalających wyników. Oczywiście prawdziwe są również te dalsze wyniki wyszukiwania, na których też możemy znaleźć prawdziwe informacje na interesujące nas tematy czy zapytania.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

brumekk

Komentarze (1)

  • avatar
    panroman 2016-04-06 14:48:23

    Jeśli ktoś szuka firmy, która wypozycjonuje mu stronę tak, że znajdzie się ona w top10 listy wyszukiwania, to polecam www.premesso.pl :)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »