Firma » Bankowość

„Pożyczka dla Duetów” w ofercie Alior Banku

„Pożyczka dla Duetów” w ofercie Alior Banku
Zobacz więcej zdjęć »
Alior Bank wprowadził do swojej oferty „Pożyczkę dla Duetów”. Bank obniży oprocentowanie oraz prowizję o 33% w porównaniu do standardowych warunków dla osób, które są gotowe zaciągnąć wspólne zobowiązanie.

„Pożyczka dla Duetów" jest skierowana do wszystkich osób, które chcą wziąć wspólny kredyt gotówkowy, niezależnie od łączących ich relacji. Z oferty mogą zatem skorzystać nie tylko małżonkowie i krewni, ale także przyjaciele oraz znajomi.


Oprocentowanie pożyczki oraz prowizja są obniżone o 33% w stosunku do standardowej oferty (RRSO: 9,99%). Jej maksymalna kwota to 200 tys. zł, a okres kredytowania może wynieść do 5 lat.

Pożyczka może zostać przeznaczona na dowolnie wybrany cel. Uzyskane w jej ramach środki można wykorzystać także na konsolidację innych zobowiązań, aby płacić jedną dogodną ratę zamiast kilku w różnych bankach.

„Pożyczka dla Duetów" jest dostępna w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Wniosek o pożyczkę można także złożyć przez Internet.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116837 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )