Firma » Bankowość

Pożyczka na Piątkę w ofercie Alior Banku

Alior Bank wprowadził do swojej oferty Pożyczkę na Piątkę. Bank oferuje oprocentowanie na poziomie zaledwie 5%, pozostawiając w gestii klienta możliwość wyboru kwoty oraz okresu spłaty. Dodatkowo, spełniając określone warunki, prowizja może zostać obniżona do 0%.

Maksymalna kwota Pożyczki na Piątkę to 200 tys. zł, a okres kredytowania może wynieść do 10 lat. Oprocentowanie pożyczki wynosi zaledwie 5% (RRSO 9,89%), a dla nowych klientów prowizja może zostać obniżona do 0% (RRSO 5,12%) - wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Klienci, którzy na dzień 31 sierpnia 2018 r. nie posiadali pożyczek ani kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku mogą sięgnąć po pożyczkę bez prowizji do kwoty 20 tys. zł.


Pożyczka na Piątkę jest skierowana nie tylko do osób zainteresowanych dodatkową gotówką, ale także tych korzystających z jednego lub wielu kredytów w różnych bankach. W ramach oferty klienci mogą skonsolidować swoje zobowiązania, aby płacić jedną dogodną ratę zamiast kilku.

Pożyczka na Piątkę jest dostępna w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Z Pożyczki na Piątkę z Prowizją 0% można skorzystać jedynie w Internecie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (1)

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-10-16 14:50:19

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
  - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
  - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);
  - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy), - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 550 000 PLN, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »