Firma » Bankowość

Pożyczka zimowa 0 stopni w ofercie Alior Banku

Alior Bank „zamraża prowizję”, wprowadzając Pożyczkę zimową 0 stopni. W swojej najnowszej ofercie kierowanej do nowych klientów Alior całkowicie rezygnuje z prowizji za udzielenie finansowania, zachęcając oprocentowaniem na poziomie zaledwie 6,9%.

Maksymalna kwota Pożyczki zimowej 00 to 50 tys. zł, a okres kredytowania może wynieść do 10 lat. Największym atutem nowego produktu jest całkowite zniesienie prowizji za udzielenie pożyczki. Z kolei oprocentowanie pożyczki wynosi zaledwie 6,9% (RRSO 12,27%).


Pożyczka zimowa 00 jest świetną ofertą, z której klienci będą mogli skorzystać również przed świętami, czyli w okresie, w którym zawsze się przyda dodatkowa gotówka m.in. na gwiazdkowe prezenty. Należy podkreślić, że to klient decyduje na co przeznaczy środki z pożyczki.

Pożyczka zimowa jest dostępna wyłącznie w kanałach internetowych Alior Banku. Mogą ją wziąć osoby, które przed 1 listopada 2018 r. nie korzystały z oferty dla klientów indywidualnych, prześlą dane kontaktowe przez internetowy formularz banku oraz zawrą umowę pożyczki wraz z umową ubezpieczenia na życie na cały okres kredytowania.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat Pożyczki zimowej 00 są dostępne na stronie internetowej Alior Banku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.bak

Komentarze (4)

 • avatar
  ~oewonga 2019-03-23 09:38:02

  Witam! Mandaryn, kolejna pożyczka w Wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w Wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci Wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~mandaryn 2019-03-15 17:37:20

  Wonga oferuje 1 pożyczkę za 10 zł - tak widziałem w reklamie. A kolejna jaki ma koszt?

 • avatar
  ~oewonga 2019-01-03 16:09:42

  Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
  - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
  - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
  - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl

  W razie pytań jestem do dyspozycji
  Tomasz | Ekspert wonga.com

  * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

 • avatar
  ~opiekunnestbank 2018-12-20 17:55:08

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
  - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
  - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);
  - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy), - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 550 000 PLN, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »