Firma » Bankowość

Pożyczkę od Credit Agricole zaciągniesz bez wizyty w banku

Pożyczkę od Credit Agricole zaciągniesz bez wizyty w banku
Zobacz więcej zdjęć »
Bank Credit Agricole dołączył do FinAi - niezależnej platformy umożliwiającej uzyskanie kredytu w procesie w pełni cyfrowym. Współpraca z fintechem stanowi uzupełnienie oferty banku skierowanej do klientów, którzy oczekują wygodnych produktów finansowych dostępnych całkowicie przez Internet.
Bank Credit Agricole jest jedną z pierwszych instytucji, które udostępniły ofertę kredytów gotówkowych na platformie FinAi. Innowacyjne rozwiązanie stworzone przez polski fintech zapewnia klientom wybór spośród realnych ofert banków, pozwala dopasować kredyt do potrzeb użytkownika, a następnie umożliwia podpisanie umowy bez konieczności wizyty w placówce czy wysyłania umowy kurierem.

 

W trakcie całego procesu klientowi towarzyszy pierwszy w Polsce zautomatyzowany doradca, który wyjaśnia ewentualne wątpliwości i pomaga spersonalizować kredyt.

 

- Automatyzacja i konieczność uproszczenia procesów to jedno z największych wyzwań stojących przed branżą bankową. W Credit Agricole przykładamy dużą uwagę do wdrażania nowatorskich rozwiązań, które tworzą nową jakość dla klientów, zarówno w kontakcie osobistym jak i zdalnym. Przykładem takich działań jest współpraca z platformą FinAi, która maksymalnie upraszcza drogę klientów do kredytu online, a jednocześnie oferuje użytkownikom wartość dodaną w postaci spersonalizowanej asysty – mówi Vinodh Rajamoney, zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Zmianą i Cyfryzacją w banku Credit Agricole.

 

Już teraz klienci mogą za pośrednictwem FinAi w prosty i wygodny sposób wnioskować w Credit Agricole o kredyt w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

- Cieszymy się, że dołączył do nas bank, który przywiązuje dużą wagę dobudowania długoterminowych relacji z klientami a jednocześnie jest otwarty na wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W oparciu o podobne zasady powstała platforma FinAi, która zapewnia klientom jasne i rzetelne informacje o produktach, a parterom oferuje transparentne zasady współpracy – mówi Rafał Czernik, prezes FinAi. Wierzę, że zarówno bank Credit Agricole,  jak i kolejni partnerzy będą wspólnie z nami rozwijać platformę z korzyścią dla polskiego sektora bankowego i konsumentów – dodaje Rafał Czernik.

 

Integracja z platformą FinAi jest już kolejną innowacją w banku Credit Agricole w celu zwiększenia efektywności procesów sprzedaży. Bank wdrożył między innymi dwa mechanizmy wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji: czatbota – który wspomaga sprzedaż kredytów gotówkowych na Facebooku z wykorzystaniem komunikacji przez Messengera oraz telebota – który optymalizuje kampanie sprzedażowe kredytu gotówkowego. Weryfikuje on potencjał sprzedażowy leadów z kampanii internetowych, jeszcze przed rozmową klienta z doradcą Contact Center.

 

FinAi to założona w 2016 r. polska spółka technologiczna z branży finansowej, członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W czerwcu 2018 r. FinAi uruchomił pierwszą niezależną platformę kredytową w Polsce, która umożliwia wzięcie kredytu bankowego w 100 proc. przez Internet - od weryfikacji klienta przez wybór ofert przygotowanych w oparciu o jego zdolność kredytową, aż do podpisania umowy online z bankiem. Firma planuje, że do 2020 r. za pośrednictwem platformy zostaną udzielone kredyty o wartości 1 mld zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »