Firma » Praca

PPG GBS z tytułem Friendly Workplace 2024

PPG GBS z tytułem Friendly Workplace 2024
Zobacz więcej zdjęć »
PPG (NYSE: PPG) poinformowała dzisiaj, że Centrum Usług Wspólnych (Global Business Services, GBS) PPG we Wrocławiu zostało uhonorowane prestiżową nagrodą Friendly Workplace 2024.

Doceniono nie tylko zaangażowanie spółki w tworzenie przyjaznej polityki personalnej i kultury organizacyjnej, ale też realizacje wartościowych projektów, inicjatyw skierowanych do pracowników oraz zaangażowanie w działania prospołecznie i charytatywne. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Certyfikat Friendly Workplace przyznawany jest przez redakcję portalu Markapracodawcy.pl i nagradza najlepszych pracodawców w Polsce, którzy mogą pochwalić się działaniami ukierunkowanymi na rozwój zawodowy swoich pracowników, tworzących satysfakcjonujące miejsca pracy, szanujących i dbających o równowagę między pracą a życiem prywatnym, wspierających zdrowe relacje społeczne i integrację pracowników. 

PPG GBS we Wrocławiu zatrudnia ponad 500 osób i wspiera różne jednostki PPG na całym świecie w różnych obszarach, począwszy od obsługi informatycznej, serwisu dla klientów, przez logistykę, centralne zakupy, po BHP i ochronę środowiska. Spółka może pochwalić się nowoczesnym zarządzaniem, rozwiniętą polityką personalną oraz programami rozwojowymi dla pracowników. Ważnymi wartościami firmy w tym obszarze są transparentność, uczciwość, bezpieczeństwo w miejscu pracy, wspieranie społeczności lokalnych, wsparcie mentoringowe i dbałość o możliwość ciągłego doskonalenia. Spółka corocznie organizuje liczne wydarzenia, takie jak urodziny firmy, pikniki rodzinne, promuje zdrowy styl życia, zachęca do aktywności sportowej, edukuje o kwestiach związanych z wellbeingiem, jak również angażuje się w akcje charytatywne i pracownicze zbiórki krwi. 

„Bardzo cieszy mnie ponowne uzyskanie przez PPG GBS nagrody Friendly Workplace. To wyróżnienie potwierdza, że firma rozumie aktualne wyzwania rynku pracy i może być przykładem do naśladowania. To dla nas ważne, by tworzyć przyjazne środowisko pracy i odpowiadać na potrzeby aktualnych i przyszłych pracowników. Myślę, że duże znaczenie ma tutaj bezpośrednie angażowanie pracowników do różnych działań i projektów, a nawet oddawanie im inicjatywy. Wspieramy naszych pracowników w różnych obszarach, np. promując różnorodność i wartości DE&I. Mamy programy skierowane do kobiet, takie jak sieć Women Leadership Network, sieci pracownicze np. Cross-Generational Network, organizujemy wiele imprez integracyjnych, a także uczestniczymy w licznych akcjach charytatywnych. Na szczególną uwagę zasługują inicjatywny, takie jak nasz autorski Program Mentoringowy (One PPG Mentoring Program), który ma na celu wspieranie i prowadzenie pracowników w ich rozwoju zawodowym i osobistym, czy Inspiration Hub, będący z kolei przykładem oddolnej inicjatywy odpowiadającej na potrzebę nauki i dzielenia się wiedzą - nasi pracownicy wchodzą w rolę trenerów i pomagają swoim kolegom-współpracownikom rozwijać ich kompetencje. Jesteśmy aktywni na uczelniach wyższych, prowadzimy gościnne wykłady i zajęcia dla studentów” – powiedział Marcin Dębowski, PPG GBS Poland Lead.

Więcej informacji o PPG można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy: ppg.com i poland.ppg.com.

PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

W PPG codziennie opracowujemy i oferujemy farby, powłoki i materiały specjalistyczne, którym klienci ufają już blisko 140 lat. Dzięki zaangażowaniu, kreatywności i bliskiej współpracy, jesteśmy w stanie sprostać największym wyzwaniom, jednocześnie wyznaczając właściwy kierunek dalszego rozwoju. Działamy w ponad 70 krajach na całym świecie, a główna siedziba PPG znajduje się w Pittsburghu. W 2023 roku firma zanotowała przychód netto w wysokości 18,2 mld USD. Wspieramy klientów z branży budowlanej, konsumenckiej, przemysłowej, transportowej oraz z rynków pochodnych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ppg.com. 

Logo PPG, We  protect  and  beautify the  world, oraz Colorful Communities są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do PPG Industries Ohio, Inc.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro prasowe PPG

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »