Gospodarka » Narzędzia

Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a

Prace blacharskie z młotkiem Stanley’a
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Stanley rozszerza swoją ofertę młotków o model FatMax AntiVibe Ball Pain przeznaczony do profesjonalnej obróbki blachy.

W szerokiej gamie młotków dostępnych w polskich sklepach wyróżnić można młotki blacharskie, które są podstawą narzędziowego niezbędnika każdego blacharza. Służą one przede wszystkim do prostowania, gięcia i kształtowania blachy, ale sprawdzą się również przy pobijaniu czy wbijaniu gwoździ. Na rynku debiutuje właśnie młotek blacharski Stanley FatMax AntiVibe Ball Pain, który pozytywnie zaskoczy nawet doświadczonych fachowców.

Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain służy do profesjonalnego kształtowania blachy. Przy jego wykorzystaniu można usunąć wgniecenia karoserii, jak i naprawić większe powierzchnie z blachy (np. dachy, drzwi czy rynny). Jednolita konstrukcja młotka, w której głowa i trzon wykonane są z jednego kawałka metalu, eliminuje niebezpieczeństwo jego uszkodzenia.

W młotku FatMax AntiVibe Ball Pain zastosowano opatentowany przez firmę Stanley system tłumienia drgań, który skutecznie redukuje wibracje powstałe w wyniku uderzania młotkiem o blachę. Dzięki temu nawet długa praca z wykorzystaniem narzędzia nie jest uciążliwa. Jednocześnie zminimalizowane jest ryzyko odniesienia kontuzji nadgarstka. Bimateriałowa rękojeść młotka została idealnie dopasowana do kształtu dłoni użytkownika, a antypoślizgowa struktura jej powierzchni gwarantuje komfort i bezpieczeństwo pracy. Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain oferowany jest w 5 wariantach wagowych. W zależności od potrzeb, użytkownik może wybrać młotek o wadze od 250 g do 1kg.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju.

Sugerowana cena:

Młotek FatMax AntiVibe Ball Pain 375 g - 77.00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »