Firma » Finanse

Pracownicy Getin Noble Banku obiegli całą Polskę

4 600 km, czyli więcej niż długość wszystkich granic Polski, to dystans jaki w pierwszym roku swojego istnienia pokonała Reprezentacja Biegowa Getin Noble Banku – GET RUN.

W 2015 roku członkowie tej amatorskiej drużyny odnotowali łącznie 200 startów w najważniejszych imprezach biegowych w całym kraju i spędzili na trasie wyścigów około 470 godzin, zdobywając wspólnie kilkanaście medali. Do grupy GET RUN, założonej w 2014 roku z inicjatywy pracowników Getin Noble Banku, należy obecnie 100 osób.

Członkowie Reprezentacji Biegowej Getin Noble Banku GET RUN, która powstała z pasji i miłości do biegania, regularnie spotykają się na wspólnych treningach oraz wzajemnie motywują do osiągania kolejnych sukcesów. Podkreślają jednak, że ich celem jest prezentowanie postawy fair play, zarówno w sytuacji sportowej rywalizacji, jak i podczas codziennej pracy. Powstała w ten sposób społeczność zaraża innych swoim entuzjazmem i zaangażowaniem. Grupa cały czas się rozrasta i w tej chwili liczy już 100 członków – jak sami o sobie mówią – ludzi uzależnionych od biegania.

GET RUN odnosi sukcesy w całej Polsce

GET RUN wraca z medalami zarówno ze startów indywidualnych w maratonach, półmaratonach, biegach na krótsze dystanse, jak i z rywalizacjach drużynowych W maju sztafeta GET RUN zajęła 10 miejsce na 809 startujących grup, a czwarte wśród drużyn mieszanych, w Biegu Firmowym we Wrocławiu. Barbara Tobiasz zdobyła trzecie miejsce w Górskim Biegu na Ślężę i Kępińskim Biegu Ulicznym na 10 km. Praktycznie każde występy medalem kończy Anna Mazur: uplasowała się na trzecim miejscu w Nowogrodzieckiej Dziesiątce i Supermaratonie Gór Stołowych, drugie w Półmaratonie Jaworskim i pierwsze w kategorii wiekowej w Biegu Janowickim. Z każdym startem coraz bliżej podium jest też Bartłomiej Gańko, który zdobył piąte miejsce w klasyfikacji generalnej wrocławskiego Biegu Fair Play. W lipcu uczestniczył również w Biegu na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki, w którym zajął czwartą pozycję.

Nasza młoda stażem drużyna biegowa to amatorzy, którzy do tej pory niewiele mieli wspólnego z tym sportem. Czasu na szlifowanie formy jest raczej mało, ale nie poddajemy się. Szczególnie, że lista sukcesów jest coraz dłuższa, a to bardzo nas motywuje – komentuje Andrzej Reczuch z Departamentu Windykacji Terenowej, Członek Reprezentacji Biegowej Getin Noble Banku. – Na mecie maratonu człowiek ma wrażenie, że może przenosić góry. Wrażenie oczywiście jest złudne – wcześniejszy wysiłek jest tak wyczerpujący, że na końcu trasy organizm mówi stanowcze „Nie”. Ale jak się już raz udało, to chce się więcej – dodaje.

Getin Noble Bank wspiera inicjatywy Pracowników

Getin Noble Bank wspiera finansowo wszystkie udziały w imprezach biegowych drużyny GET RUN. Przedsięwzięcie umożliwia realizację kluczowych założeń strategii komunikacji wewnętrznej firmy, czyli integrację pracowników na wszystkich szczeblach oraz wsparcie inicjatyw oddolnych. Ze względu na tak dużą popularność tego sportu, Bank organizuje również Bieg Fair Play. Jego ideą, poza jednoczeniem zespołu, jest również pomoc w zebraniu środków finansowych pracownikom, których dzieci, które mają problemy zdrowotne. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Getin Noble Bank
http://gnb.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »