Dom » Budownictwo

Pracuj w rytm muzyki

Pracuj w rytm muzyki
Zobacz więcej zdjęć »
60% pracujących Polaków umila sobie dzień słuchając radia. W niektórych branżach praca i muzyka płynąca z radia są ze sobą nierozerwalnie powiązane. Budowa domu, wykończenia wnętrz, czy prace remontowe – im po prostu musi towarzyszyć solidny sprzęt, taki jak nowe radio FMC770B STANLEY FATMAX®.

Muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także pozytywnie wpływa na jakość pracy. Jak podaje badanie serwisu praca.pl, słuchanie muzyki poprawia wydajność oraz tworzy przyjemną atmosferę pozwalającą pracować i czuć się lepiej[1]. Nie bez powodu fachowcy różnych dziedzin włączają podczas pracy radio, które w warunkach budowlanych musi być szczególnie mocne i trwałe. Projektanci STANLEY FATMAX® stworzyli więc urządzenie, które nie tylko zapewnia dobrą jakość dźwięku, ale jest także bardzo wytrzymałe.


Nowe radio FMC770B STANLEY FATMAX® posiada dwa tryby zasilania - z sieci elektrycznej oraz nowoczesnego, kompatybilnego z innymi elektronarzędziami akumulatora 1,5 Ah, 2 Ah lub 4 Ah gwarantującego ponad 7,5 h pracy. Pozwala słuchać nie tylko muzyki nadawanej przez stacje radiowe, ale także odtwarzać własne playlisty zapisane w telefonie lub na tablecie (bluetooth z zasięgiem do 30 m/ kabel 3,5 mm AUX). Jest niewielkie, kompaktowe, stabilne, a także odporne na upadki i przygniecenia dzięki metalowemu wzmocnieniu obudowy. Jego obsługę ułatwia podświetlany ekran LCD, intuicyjne przyciski, automatyczne i manualne wyszukiwanie kanałów oraz możliwość zapamiętania sześciu ulubionych stacji odbieranych dzięki 15-centymetrowej antenie zabezpieczonej gumą. Dobrą jakość dźwięku zapewniają mu głośniki stereo o mocy 7 W.

Radio FMC770B STANLEY FATMAX® jest już dostępne w renomowanych sklepach budowlanych w cenie około 550 zł brutto.

Dane techniczne FMC770B STANLEY FATMAX®:

Częstotliwości radiowe

FM/AM

3.5 mm AUX

Tak

Podświetlany panel LCD

Tak

Klatka wzmacniająca

Tak

Długość

305 mm

Wysokość

145 mm

Szerokość

130 mm

Waga

1.4 kg (bez akumulatora)

Kompatybilność baterii

1.5Ah/ 2Ah/ 4Ah STANLEY FATMAX®

Gwarancja

3 lata na określonych warunkach

Cena

ok. 550 zł

 


[1]Badanie serwisu praca.pl: http://www.praca.pl/en_centrum-prasowe/komunikaty-prasowe/muzyka-w-pracy-sluchamy-czy-nie_cp-708.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »