Dom » Wnętrza

Praktyczne piękno czyli SPACE TOWER w Twojej kuchni

Nowoczesna kuchnia to już nie tylko design. Nowoczesna kuchnia to także piękne i wygodne, niekonwencjonalne rozwiązania. Nowoczesna kuchnia równa się posiadaniu SPACE TOWER dostępnemu w hurtowniach Drew Trans II.

Niezależnie od metrażu, każda kuchnia może mieć nowoczesną, przejrzystą spiżarnię. Koniec z wyszukiwaniem niezbędnych produktów na kolanach, koniec z „nurkowaniem” w kuchennych szafkach. Szafa cargo SPACE TOWER marki Blum zapewnia komfort użytkowania oraz maksymalne wykorzystanie jej wnętrza. Oddzielnie wysuwane szuflady, otwierają się płynnie i lekko, a zamykają delikatnie i cicho. Dzięki możliwości pełnego wysunięcia szuflad – każdy, nawet najgłębiej umiejscowiony produkt – jest łatwo dostępny. SPACE TOWER to idealne rozwiązanie dla osób robiących zapasy. Każda z szuflad to możliwość przechowywania do 70 kilogramów produktów. Dzięki temu nawet ciężkie butelki przechowywane są bezpiecznie. Dostęp do artykułów możliwy jest z trzech stron, co zdecydowanie nie tylko ułatwia, ale także umila korzystanie z tej nowoczesnej spiżarni. I najważniejsze – w szafie SPACE TOWER można przechować do 350 kilogramów zapasów!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Technologia designu i ruchu

Szuflady LEGARBOX i TANDEMBOX to niezliczone warianty designu. Mogą one występować w wersji ze szkłem, relingiem czy elementami dekoracyjnymi. Każdą z nich, niezależnie od jej wyglądu, można połączyć z czterema technologiami ruchu. Wszystko dopasowane do potrzeb klienta. Dzięki elektrycznemu systemowi SERVO–DRIVE szuflady otwierają się automatycznie, poprzez naciśnięcie powierzchni frontu. BLUMOTION dba o cichy i delikatny powrót szuflady na jej miejsce. Wariant z TIP–ON BLUMOTION to mechaniczna alternatywa dla elektrycznego wspomagania otwierania. Z kolei TIP–ON umożliwia otwieranie drzwi szafy z frontem bez uchwytów. Technologie te sprawiają, że SPACE TOWER nie tylko dostosowuje się do nas, ale także przewyższa standardowe szafy cargo w komfortowym użytkowaniu.

Funkcjonalność, jakiej potrzebujesz

Domeną szafy SPACE TOWER jest gwarancja komfortowej i szybkiej pracy w kuchni. Jej wysokość, szerokość i głębokość dostosowana jest do potrzeb użytkownika. Odpowiednio zaprojektowane szuflady pomagają w utrzymaniu porządku, na przykład chroniąc przed przesypywaniem produktów. Zaletą jest także możliwość wykorzystania wąskich przestrzeni, co pozwala na maksymalne wykorzystanie każdego zakamarka kuchni. Nieprzecenionym atutem jest bez wątpienia nowoczesny design i niezliczona ilość możliwości aranżacji. Szafa SPACE TOWER firmy BLUM, to obowiązkowy punkt każdej kuchni. To praktyczne piękno, któremu trudno się oprzeć.

Wszystkie opisane produkty dostępne są w hurtowniach DREW–TRANS II.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »