Dom » Budownictwo

Pralko-suszarki i suszarki do zabudowy – dlaczego warto je kupić?

Pralko-suszarki i suszarki do zabudowy – dlaczego warto je kupić?
Zobacz więcej zdjęć »
Z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać, że drabinki z praniem nie wpływają pozytywnie na estetykę mieszkania. Suszenie na balkonie również nie jest idealnym rozwiązaniem, gdyż ubrania pochłaniają zanieczyszczenia, a kolory blakną na słońcu.

Coraz więcej osób decyduje się zatem na zakup pralko-suszarek oraz suszarek do zabudowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przy wyborze urządzenia do zabudowy musimy najpierw odpowiedzieć sobie na podstawowe pytanie – jak dużą przestrzenią dysponujemy? Możemy zdecydować się na zakup urządzenia 2 w 1, czyli pralko-suszarki, lub osobnej suszarki. Oba sprzęty mają z pewnością swoje zalety, gdyż wybór pralko-suszarki oznacza oszczędność miejsca, natomiast posiadanie dedykowanej suszarki umożliwi nam wysuszenie większej ilości ubrań za jednym razem. Jakie są plusy posiadania tych urządzeń?

Oszczędność czasu i energii

Jeśli nasze ubrania wykonane są z delikatnych tkanin oznaczonych symbolem „prać ręcznie”, doskonale wiemy ile czasu i pracy wymaga troska o ich utrzymanie. Dzięki Certyfikatowi Woolmark, który posiada m.in. pralko-suszarka do zabudowy Candy CBWDS8514TH, mamy gwarancję tego, że urządzenie jest dostosowane do prania i suszenia najdelikatniejszych gatunków tkanin, takich jak wełna. Natomiast wyposażenie urządzeń w czujnik poziomu wilgotności sprawia, że jest ona na bieżąco monitorowana, a czas suszenia i potrzebna ilość prądu wyznaczana jest automatycznie. Dzięki czujnikowi wilgotności urządzenie będzie więc działać tylko do momentu, aż ubrania staną się całkowicie suche. Oszczędzamy w związku
z tym nie tylko czas, ale także pieniądze.

Suszarka do zabudowy dostępna jest tylko w ofercie firmy Candy. Urządzenie posiada klasę energetyczną A+. Ponadto zostało wyposażone w system z pompą ciepła, dzięki któremu wystarczy podłączyć je tylko do prądu. Praca bez grzałki elektrycznej maksymalizuje oszczędność energii. Dzięki niewielkiej głębokości można zabudować suszarkę np. w szafie wnękowej. Skropliny są gromadzone w kasecie instalowanej na drzwiach, a dzięki filtrom wodę po suszeniu ubrań można wykorzystać np. do podlania kwiatów.

Gwarancja efektywności i zredukowany poziom hałasu

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i możliwości dobierania odpowiedniego programu suszenia (suszarka do zabudowy Candy CBTD7A1TE-S oferuje 15+1 automatycznych programów suszenia), po wyjęciu ubrań z urządzenia można je schować prosto do szafy. Użytkownicy docenią z pewnością funkcję opóźnionego startu, dzięki której można ustawić suszenie, tak aby urządzenie zakończyło pracę, gdy wrócimy do domu. Istotnym udogodnieniem jest także możliwość sterowania i kontroli przebiegu programów za pomocą urządzeń mobilnych.

Dzięki pralko-suszarkom oraz suszarkom nie trzeba już czekać nawet kilka dni, żeby założyć ulubione ubrania. Ponadto urządzenia wyposażone w silnik inwerterowy są tak ciche, iż można z nich korzystać nawet nocą bez obaw o to, że zakłócą sen domowników. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, silnik inwerterowy pracuje bez użycia szczotek. Dzięki temu znacznie zredukowane zostaje tarcie, a co za tym idzie również poziom hałasu. To rozwiązanie zapewnia energooszczędną, cichą pracę urządzenia i gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez lata.

Z myślą o nowoczesnej, estetycznej przestrzeni

Możliwość zrezygnowania z drabinek do suszenia ubrań, które zajmują nam przestrzeń w mieszkaniu i nie wyglądają estetycznie na balkonach, to niewątpliwe udogodnienie i zaleta pralko-suszarek oraz suszarek. W trosce o nowoczesny wygląd mieszkania coraz częściej decydujemy się na zakup urządzeń do zabudowy. Część osób postanawia umieścić te sprzęty w ciągu kuchennym, ale popularne staje się także zabudowywanie łazienek, które z pewnością dodaje przestrzeni klasy. Jeśli tylko metraż pozwala nam na zabudowanie urządzeń w łazience, warto przemyśleć takie rozwiązanie, aby zadbać o estetykę i wygodę użytkowania.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »