Technologie » Komputery

Prapremierowy pokaz słuchawek Plantronics GameCom 380 i GameCom 780

Najnowsze zestawy słuchawkowe GameCom 380 i GameCom 780 z linii GameCom stworzonej przez Plantronics specjalnie do gamingu zostaną zaprezentowane w Polsce po raz pierwszy w dniach 28 i 29 lutego podczas turnieju BEST Gamers Tournament w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Mistrzostwa gier  komputerowych organizowane na Politechnice Warszawskiej przez Stowarzyszenie Studentów BEST stały się okazją do prapremierowego pokazu nowych zestawów słuchawkowych GameCom 380 i GameCom 780 firmy Plantronics, które niebawem pojawią się na naszym rynku. KONTEL-TELECOM, główny dystrybutor tej marki w Polsce zaprezentuje możliwości nowych modeli słuchawek, które zastąpią cenione przez profesjonalnych graczy słuchawki GameCom® 377 i GameCom® 777.

Już 28 i 29 lutego Duża Aula Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zamieni się w arenę zmagań ponad 200 amatorów gier komputerowych z całej Polski. Uczestnicy zmierzą się m.in. w takich grach jak: League of Legends, Counter-Strike 1.6, FIFA 2011, Quake 3. Poza rywalizacją turniejową organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje, a wśród nich wykłady dla grafików i pasjonatów gier komputerowych. W czasie imprezy twórcy popularnych gier odkryją proces ich powstawania i wyjaśnią co sprawia, że są tak wciągające. W czasie imprezy będzie można wziąć udział w konkursach otwartych, w których do wygrania będzie wiele ciekawych nagród, a wśród nich także najnowsze zestawy słuchawkowe Plantronics - GameCom® 380 i GameCom® 780.
 
Długo wyczekiwane, najnowsze propozycje Plantronics dostarczają graczom niewiarygodnej jakości, wciągający dźwięk stereo z głębokim basem, który płynie przez 40 mm głośniki. Producent wyposażył zestawy w mikrofony z funkcją redukcji szumów tła, aby polecenia gamerów były w maksymalnym stopniu czytelne.

Słuchawki Plantronics GameCom® 780 wykorzystują dodatkowo technologię Dolby®, dzięki czemu przekształcają standardowy dźwięk w studyjnej jakości dźwięk przestrzenny 7.1. Zestawy posiadają praktyczne, umieszczone na kablu regulatory kontroli, ułatwiające sprawne zarządzanie głośnością i wyciszanie mikrofonu podczas gry. Specjalnie wyprofilowany pałąk umożliwia użytkownikom słuchawek komfortową wielogodzinną grę bez ucisku uszu. Wygodę zapewnia również konstrukcja mikrofonu, który można schować w pałąku, kiedy nie jest używany.

W marcu br. słuchawki będą dostępne w salonach AB, Empik i Komputronik

Więcej informacji na:
www.kontel.pl
facebook.com/BESTGamersTournamentRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »