Dom » Wnętrza

Precyzja i lekkość w odkurzaniu

Precyzja i lekkość w odkurzaniu
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku są już dostępne dwa modele odkurzaczy ręcznych marki Hoover z nowej linii Click. Urządzenie waży zaledwie 1,3 kg, czyli niewiele więcej od torebki cukru. Dzięki niemu odkurzanie miejsc trudno dostępnych oraz delikatnych przedmiotów będzie dużo łatwiejsze.

Dywany i podłogi to nie jedyne miejsca, gdzie w domu gromadzi się kurz. Duże powierzchnie łatwo jest wyczyścić za pomocą tradycyjnego odkurzacza. Jednak  usunięcie kurzu z wysoko położonych półek, książek, pamiątek, czy ram obrazów przy pomocy takiego urządzenia może wymagać sporo wysiłku. Aby ułatwić wygodne odkurzanie niewielkich, trudno dostępnych powierzchni oraz elementów wymagających delikatnego traktowania wprowadzono nowe odkurzacze Hoover z linii Click: SC 72DWG oraz SC 96DWR.

Odkurzacz zastąpi z powodzeniem tradycyjną miotełkę do odkurzania, a dodatkowo wyłapując cząsteczki kurzu, zapobiega ich unoszeniu się i wirowaniu w powietrzu. Urządzenie posiada pojemnik, który można opróżnić bez dotykania zanieczyszczeń, za pomocą jednego przycisku. Do dyspozycji jest szczotka do mebli oraz końcówka szczelinowa. W wyposażeniu jest także uchwyt ścienny z ładowarką – po załadowaniu akumulatora można odkurzać przez ok 20 minut.

Z pomocą tego niewielkiego urządzenia możemy pozbyć się okruchów ze stołu, odkurzyć książki na półce, lampę czy nawet liście kwiatów. Prosta obsługa, niewielkie wymiary i waga odkurzacza, a także brak podłączenia do napięcia sieciowego sprawiają, że z  jego pomocą w troskę o czystość domu może zaangażować się nawet dziecko. 

Odkurzacz można kupić w sklepach ze sprzętem AGD. Model Click SC 72DWG kosztuje 229 zł natomiast za SC 96DWR zapłacimy 259 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PlanetPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »