Rozrywka i wypoczynek » Gry

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Czas na dobrą zabawę w Silesia City Center.

Kraina klocków LEGO®, zabawa w archeologów i budowanie dużych figur dinozaurów oraz konkursy z nagrodami – to wszystko czeka na odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku w dniach 10 i 11 maja.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zabawa klockami to forma rozrywki lubiana zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Już 10 i 11 maja w Silesia City Center na jej fanów czeka prehistoryczna kraina klocków LEGO®. W trzech specjalnych strefach – konkursowej, swobodnego budowania i „archeologicznej” na młodych uczestników wydarzenia i ich rodziców czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Strefa „stanowisk archeologicznych” i budowania mozaiki

W strefie stanowisk archeologicznych uczestnicy zbudują szkielet prehistorycznych gadów: Triceratopsa, Tyranozaurusa Rex i Stegozaura, a także dużą tematyczną mozaikę. Do ich dyspozycji będzie pół miliona kolorowych klocków, które przez cały dzień będą dodawane do ogromnej układanki – obrazu.

Rozbuduj swoją wyobraźnię!

Druga strefa – swobodnego budowania –  to miejsce, w którym fantazja nie zna granic. To właśnie tutaj dzieci wraz ze swoimi rodzicami będą mogli w pełni oddać się swojej wyobraźni i za pomocą klocków LEGO® wykreować swój własny świat. Po zakończeniu zabawy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Zabawa w najlepsze

W strefie LEGO DUPLO® na najmłodsze dzieci (w wieku 1,5–5 lat) czekają baseniki wypełnione klockami. Prowadzący opowiedzą chętnym o metodach stymulowania dziecięcej kreatywności, wyobraźni i koordynacji ruchowej. Zaprezentują także wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności społecznych, a także pokażą ćwiczenia ułatwiające naukę literek, cyferek, kształtów i kolorów.

Strefa konkursowa

Ale to nie koniec atrakcji. Zarówno 10, jak i 11 maja w godz. 11:00-19:00 na Placu Śląskim pojawi się specjalna strefa konkursowa związana z kultowymi klockami LEGO®. Zadaniem uczestników będzie tworzenie własnych prac na zadany temat. Autorzy najciekawszych budowli zostaną nagrodzeni upominkami.

Prehistoryczna kraina klocków LEGO® w Silesia City Center będzie dostępna w dniach 10 i 11 maja na Placu Śląskim. Z bezpłatnych atrakcji będzie można korzystać w godzinach 11:00-19:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »