Technologie » Internet

Premiera bezprzewodowego ADSL2/2+ Modemu Routera 300Mb/s N marki TRENDnet

Premiera bezprzewodowego ADSL2/2+ Modemu Routera 300Mb/s N marki TRENDnet
Zobacz więcej zdjęć »
TRENDnet, producent przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań sieciowych przedstawia nowy produkt: Bezprzewodowy ADSL2/2+ Modem Router 300Mb/s N, model TEW-635BRM, który zapewnia podwójną korzyść: dostęp do Internetu oraz wysoką wydajność sieci bezprzewodowej N.

Nie musisz kupować oddzielnie modemu i routera. Instalacja urządzenia jest prosta i w ciągu kilku minut będziesz w stanie surfować po Internecie, pobierać pliki, grać Online, a wszystko dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej 300Mb/s N.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wepnij linię telefoniczną do wbudowanego portu ADSL RJ-11. Komputery przewodowe, konsole do gier, odtwarzacze multimedialne czy urządzenia pamięci podłącz do wbudowanego 4-portowego przełącznika, gdzie porty znajdują się z tyłu routera. Szybko podłącz urządzenia do sieci bezprzewodowej, używając przycisku Wi-Fi Protected Setup. Najnowsze, bezprzewodowe szyfrowanie oraz podwójny firewall chronią twoje, wartościowe dane. Technologia zaawansowanych anten (MIMO) zapewnia szerokie pokrycie i minimalizuje martwe punkty.

"Nasz pierwszy gol, kiedy stworzono rozwiązanie bezprzewodowe N, to zapewnienie interfejsu przyjaznego dla użytkownika,"powiedział Brian Chu, IT Director of TRENDnet. "Zastosowaliśmy wbudowany kreator (tzw. Wizard), który automatycznie wykrywa typ połączenia ADSL, dostarczony przez usługodawcę i pokieruje użytkowników przez proces konfiguracji."

W Polsce cena tego urządzenia będzie wynosić ok. 140,99 USD. W chwili obecnej produkt pod zamówienie w ofercie u dystrybutorów i resellerów TRENDnet w Polsce.

O TRENDnet

TRENDnet jest nagradzaną globalną marką, dostarczając kompletną linię wysokiej jakości rozwiązań sieciowych za przystępną cenę dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno użytkownikom domowym. Czy chcecie być podłączeni do Internetu, pobierać zawartość multimediów, monitorować swoją własność, przechowywać dane lub podłączyć urządzenia peryferyjne, zaawansowane rozwiązania TRENDnet zapewnią bezpieczne i solidne doświadczenia. Obszerny asortyment TRENDnet zawiera popularne kategorie takie jak Wi-Fi, Przełączniki, Fiber, Gigabit, Voice over Internet Protocol (VoIP), Keyboard-Video-Mouse (KVM), Kamery IP, Print/Storage Serwery, Multimedia i Akcesoria Mobile.

Założony w 1990, ulokowany w Torrance w stanie Kalifornia z oddziałami w zachodniej i wschodniej Europie, centralnej i południowej Ameryce, i Azji. Portfolio TRENDnet to ponad 250 produktów sprzedawanych w ponad 125 krajach. Marka TRENDnet jest konsekwentnie rozpoznawana z wysokiej jakości, doskonałej wydajności i niezrównanej obsługi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »