Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Premiera DuraBlade

Premiera DuraBlade
Zobacz więcej zdjęć »
Wczoraj na ulicach Warszawy odbyła się wyjątkowa gra! Zaproszeni aktorzy i dziennikarze zmierzyli się z wyzwaniami, które przygotowała dla nich marka REMINGTON.

 Pięć kilkuosobowych grup musiało pokonać kilka trudności, między innymi ogolić człowieka na ulicy i oczywiście dotrzeć do wyznaczonego celu, którym było miejsce konferencji prasowej w "Babce do wynajęcia" przy ulicy Młocińskiej. 

 Maciej Jachowski, Andrzej Sołtysik, Leszek Stanek, Krzysztof Wieszczek, Artur Chamski oraz Łukasz LukeBook poradzili sobie z zadaniami znakomicie. Gra miejska była preludium do prezentacji nowego trymera DuraBlade marki REMINGTON

 Trymer DuraBlade to absolutna nowość! Jest niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości, a jego wielką zaletą jest brak konieczności wymiany ostrzy, przez 5 lat. Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu. Zapewniają one elastyczność przycinania włosów na dowolną długość w sposób równomierny i wygodny, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu. 

 DuraBlade to golarka i jednocześnie trymer do brody. Bardzo wszechstronne narzędzie, które można stosować zarówno na sucho, jak na mokro. Ostrza działają w dwie strony, golenie jest więc szybkie i komfortowe. I co najważniejsze - ostrza nie wymagają wymiany. To największa zaleta tego produktu" - opowiada o zaletach produktu Katarzyna Krauze- przedstawicielka marki REMINGTON.

"Muszę przyznać, że pomimo dojrzałego wieku, mój zarost jest nadal młodzieńczy. Nie sypie się ostro i rośnie wolno. Golę się więc co 4-5 dni. Nie narzekam. Od niedawna golę się na gładko, ale przez ostatnie 20 lat miałem bródkę. Pewnego dnia okazało się, że jednak lepiej czuję się bez brody. Tak więc po 20 latach porzuciłem ją bez żalu" - powiedział Andrzej Sołtysik. Z kolej Krzysztof Wieszczek, brunet o ciemnym zaroście, przyznał, że golenie to jego codzienny rytuał. "Golę się codziennie. Nie mam innego wyjścia, dlatego czynność tę traktuję rutyno. Każdy sprzęt, który usprawnia golenie jest mile widziany w mojej łazience"- powiedział Krzysztof Wieszczek.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MAGNIFICO MARKETING&PR CONSULTANTS
http://www.magnifico.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »