Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Premiera „Everwood” w Warner TV

Serial „Everwood” był pierwszym aktorskim domem dla wielu przyszłych gwiazd Hollywood. Emily VanCamp, Chris Pratt, Kristen Bell – wszyscy oni pojawili się w produkcji o amerykańskiej rodzinie, która sprowadziła się do tytułowego miasteczka z Nowego Jorku.

 Widzowie będą mogli śledzić losy Brownów, Abbottów i innych mieszkańców podczas emisji wszystkich 4 sezonów. Premiera w Warner TV już w czwartek 23 czerwca o 17:10.

 

Emily VanCamp i Chris Pratt wcielili się w rolę nastoletniego rodzeństwa Abbottów. Mieszkali wraz z rodziną w tytułowym miasteczku Everwood. Wkrótce mieli poznać rodzeństwo Brownów, które przyjechało tam razem z ojcem, lekarzem Andym, po śmierci ich matki.

To właśnie rodzina Brownów znajduje się w centrum wydarzeń serialu. Jednak inne postaci były na tyle intrygujące, że pozwoliły wcielającym się w nie młodym odtwórcom i odtwórczyniom ról na popis ich umiejętności aktorskich. W ten sposób VanCamp i Pratt, a także początkująca aktorka Kristen Bell, zyskali trampolinę do kariery w Hollywood. Dziś są jednymi z topowych nazwisk w branży. Na planie serialu pojawili się również laureat Oscara J.K. Simmons i legenda amerykańskiej branży filmowej Betty White.

Serial „Everwood” rozpoczyna się dramatycznym wydarzeniem. Neurochirurg Andy Brown (Treat Williams) traci żonę, a jego dzieci, 15-letni Ephram (Gregory Smith) i 9-letnia Delia (Vivien Cardone), matkę. W obliczu rodzinnej tragedii lekarz uświadamia sobie, że jego relacje z dziećmi są nadszarpnięte, gdyż przedkładał pracę nad rodzinę. Postanawia zmienić ten stan rzeczy i zacząć życie na nowo, by zbliżyć się do córki i syna. Rozpoczyna pracę w miejscowej klinice. Konfrontuje się z przeszłością, a dzięki temu niespodziewanie tworzy nowe relacje i poznaje życie od innej strony.

Choć większość materiału kręcono w Utah, plan pierwszych odcinków znajdował się w kanadyjskim Calgary. Temperatury były skrajnie niskie: w trakcie panelu z okazji 15-lecia serialu w 2017 roku, Vivien Cardone zdradziła, że jej przymarznięte rzęsy przypominały małe sople lodowe. Aktorzy i reszta ekipy filmowej przyznali, że przeprowadzka do Utah była wyczekiwana, ale wspominają te wydarzenia z rozbawieniem. W trakcie kręcenia wszystkich sezonów serialu obsada zbliżyła się do siebie niczym prawdziwa rodzina.

 

Emisja:

Premiera serialu w czwartek 23 czerwca o 17:10 w Warner TV.

Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o 17:10 i 18:05.

Emisja powtórna od poniedziałku do piątku o 13:30 i 14:25.

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Więcej informacji na stronie warnertv.pl

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PolandPR@warnermedia.com  

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »