Premiera hoverboardów Kawasaki na sezon 2019 – KX-¬PRO6.5D i KX-PRO10.0D
| Zobacz więcej zdjęć » |
Kawasaki KX-PRO6.5D napędzany jest dwoma elektrycznymi silnikami o łącznej mocy 500W. Pełny cykl ładowania baterii o pojemności 4400mAh wynosi niecałe 3 godziny, co pozwala na przejechanie blisko 20 kilometrów. Deska, która porusza się na kołach o średnicy 6,5 cala i pozwala na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia 30 stopni rozpędza się nawet do 20 km/h, a gumowane pedały zapewniają o wiele lepszą niż dotychczas przyczepność. Urządzenie, z którego mogą korzystać osoby nie przekraczające 100 kg jest lżejsze od poprzedniego modelu - waży tylko 9,2kg.
Większa wersja Kawasaki Balance Scooter KX-PRO10.0D została wyposażona w mocniejsze silniki o łącznej mocy aż 700W. Model porusza się także na większych, bo aż 10 - calowych pompowanych kołach, co nie tylko zwiększa komfort jazdy, ale też zapewnia lepszą amortyzację. Bateria o pojemności 4400mAh ładuje się tylko około trzech godzin, a na pełnym cyklu można pokonać dystans do 20 kilometrów. Urządzenie jest lżejsze, niż swój poprzednik i waży 9,5kg, a jego maksymalne obciążenie wynosi 130 kg.
W komplecie z deskami znajduje się plecak do noszenia sprzętu.
SPECYFIKACJA:
Elektryczna deskorolka KAWASAKI KX-PRO6.5D
· Średnica kół: 6,5"
· Prędkość maksymalna: 15km/h
· Moc silników: 500W (250 Wx2)
· Zasięg maksymalny: 15-20 km
· Kąt natarcia (wzniosu): 30 stopni
· Zasilanie: AC 100-240V, 50/60Hz
· Bateria: 4400 mAh lithium by LG
· Napięcie baterii: 36V
· Czas ładowania baterii: ok 3 godzin
· Max dozwolone obciążenie: 100kg
· Min wymagane obciążenie: 30kg
· Wilgotność względna dozwolona: 5% 95%
· Wysokość podstawy: 12,5cm
· Wymiary: 62,5 x 20,5 x 18,5 cm
· Masa: 9,2kg
· Wodoodporność: IP54
· Zabezpieczenie przed przeładowaniem: TAK
Elektryczna deskorolka KAWASAKI KX-PRO10.0D
· Średnica kół: 10"
· Prędkość maksymalna: 20km/h
· Moc silników: 700W (350 Wx2)
· Zasięg maksymalny: 15-20 km
· Napięcie baterii: 36V
· Max dozwolone obciążenie: 130kg