Motoryzacja » Moto Serwis

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacje map

Premiera MapaMap 6.4 i bezpłatne aktualizacje map
Zobacz więcej zdjęć »
U producenta nawigacji MapaMap wyraźnie czuć już wiosenny powiew nowości. Wraz z premierą nowej wersji nawigacji MapaMap 6.4, startuje Wielkanocna promocja na aktualizacje map.

Każdy, kto do końca Świąt Wielkanocnych (do 5 kwietnia 2010, godzina 23.59), kupi w internetowym sklepie www.MapaMap.pl aktualizacje map, kolejną aktualizację map otrzyma gratis!!!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najważniejsze nowości w MapaMap 6.4 to tzw. Asystent Manewru i informowanie o przekroczeniu dozwolonej prędkości na konkretnej drodze oraz oczywiście nowe, dokładniejsze mapy - 4529 planów miast (3133 plany ze szczegółowymi restrykcjami drogowymi), 2,5 mln adresów ponad 430 tys. km dróg, 18 tys. km szlaków pieszych i 13,5 tys. km ścieżek rowerowych.

Producent popularnego w Polsce oprogramowania do nawigacji GPS o nazwie MapaMap przedstawił jej najnowszą wersję oznaczaną numerem 6.4. Najnowsza MapaMap umożliwia użytkownikom dotarcie do ponad 2,5 miliona adresów w Polsce, zawiera 4529 planów miast i miejscowości w tym 3133 planów przygotowanych bardzo szczegółowo (z dokładnymi adresami i restrykcjami drogowymi). Nawigacja w trybie samochodowym oferuje wyznaczanie optymalnych tras po ponad 430 tysiącach kilometrów dróg, a w trybie pieszym po szlakach turystycznych (18 258 km) oraz ścieżkach rowerowych (13 463 km).

MapaMap w wersji 6.4 pozwala też na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenia tak zwanego asystenta manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. MapaMap 6.4 pokaże też ograniczenia prędkości lub poinformuje nas o przekroczeniu dozwolonej prędkości w 119 miastach i miejscowościach oraz na wybranych drogach krajowych. Oczywiście tak jak w poprzednich wersjach MapyMap można włączyć ostrzeganie o fotoradarach (1783 miejsca), przejazdach kolejowych oraz pozostałych obiektach POI, których w sumie jest już ponad 189 tysięcy.

MapaMap 6.4 będzie sukcesywnie udostępniana do wszystkich urządzeń GPS współpracujących z MapąMap, a aktualizacji najnowszych map oznaczonych symbolem PL-2010Q1 można dokonywać poprzez sklep internetowy na stronie www.MapaMap.pl.

Wraz z premierą MapyMap 6.4 startuje wielkanocna promocja na aktualizacje map. W ramach promocji, każdy, kto kupi aktualizację map do końca Świąt Wielkanocnych (do 5 kwietnia 2010, godzina 23.59) kolejny Upgrade map otrzyma gratis.

IMAGIS SA producent MapyMap - jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.

Łukasz Brzostek
Kierownik Działu Marketingu
e-mail: lukasz.brzostek@imagis.pl Górczewska 212/226, 01-460 Warszawa
tel. (022) 638 41 86, (22) 638 41 88

Obsługa Prasowa i PR - INDALO Public Relations
mailto:Zbigniew.Blewonski@indalo.pl mobile: +48 501 772 619Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »