Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Premiera Monoply - edycja Kraków - w Bonarce

Premiera Monoply - edycja Kraków - w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Kraków znalazł się w elitarnym gronie miast, które mogą poszczycić się własną wersją gry Monopoly. Długo oczekiwana premiera odbędzie się 7 listopada w Bonarka City Center.

Tego dnia w zostanie oficjalnie odsłonięta wielka plansza krakowskiej edycji, na której odbędą się rodzinne rozgrywki. Dla dzieci i dorosłych z tej okazji przygotowano wiele atrakcji.

Monopoly to legendarna marka, bestseller w świecie gier planszowych, bijący rekordy popularności już od lat 80. Właśnie z okazji osiemdziesiątych urodzin tej gry jej wydawcy zdecydowali, iż Kraków otrzyma własną edycję tej kultowej planszówki. Do udziału w tworzeniu jubileuszowej wersji Monopoly zaproszono wszystkich Krakusów, którzy decydowali o tym, co znajdzie się na kluczowych polach gry. Słuchacze Radia Kraków postawili na Wawel jako najdroższe pole. Natomiast w głosowaniu Gazety Wyborczej wytypowano Nową Hutę, która zajęła na planszy pierwszą pozycję.

Cała plansza Monopoly Kraków z wytypowanymi obiektami zostanie zaprezentowana podczas premiery w Bonarce. Początek imprezy 7 listopada (sobota) już o godzinie 12.00. W tym dniu na gigantycznej wersji krakowskiej planszy będą się toczyć całodniowe rozgrywki. Wydawca gry zaprasza do udziału w nich nie tylko dzieci, ale całe rodziny. W rolę pionków wcielą się sami gracze, a do wyrzucania liczby oczek, które należy pokonać na planszy, posłużą wielkie piankowe kostki do gry. W programie przewidziano również inne atrakcje: konkursy (do wygrania m.in. gra Monopoly Kraków), zabawy z nagrodami dla dzieci, a także spotkanie z uroczym gentlemanem - Panem Monopoly, który przyjedzie specjalnie na sesję zdjęciową z mieszkańcami Krakowa.

Przed krakowską premierą rąbka tajemnicy uchyla Bartłomiej Sikorski - przedstawiciel wydawcy: Na planszy Monopoly Kraków pojawią się na pewno takie obiekty jak: kościół Mariacki, ICE Kraków i Politechnika Krakowska. Właściwie znaleźć się tam może każdy obiekt nawet... dorożki krakowskie! Czy zobaczymy je na którymś z pól najnowszej edycji kultowej planszówki? O tym będzie można przekonać się osobiście, odwiedzając 7 listopada Bonarkę.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (2)

  • avatar
    ~jan 2015-11-09 09:33:18

    no kurcze, za moich czasów tylko gotówka. Media expert w Bonarce to powinno jakies promocje częściej robić, z tego co wiem, to są hojni więc czemu nie robią wspólnych akcjii z Bonarką?

  • avatar
    ~diano 2015-11-08 00:43:48

    fajnie że teraz monopoly est z kartą płatniczą i że Bonarka coraz więcej robi tego typu imprez, chociaż zazwyczaj to jestem tam tylko w celach elektroniczno-domowych czyli ME.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »