Technologie » AGD - RTV

Premiera wielofunkcyjnego robota do gotowania Mambo 8590 od Cecotec

Premiera wielofunkcyjnego robota do gotowania Mambo 8590 od Cecotec
Zobacz więcej zdjęć »
Aż 30 trybów pracy, wbudowana waga, przyrządzanie aż czterech posiłków jednocześnie i dostosowanie parametrów pracy urządzenia w zależności od potrzeb – to tylko kilka możliwości, jakie daje użytkownikowi wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Mambo 8590 hiszpańskiej marki Cecotec.

Możliwość przygotowania szerokiej gamy potraw. Funkcja SlowMambo dla zdrowych i aromatycznych posiłków

Mambo 8590 zastąpi wiele dotychczas używanych urządzeń, pozwalając zarówno na zwiększenie przestrzeni w kuchni, jak i oszczędność czasu spędzonego na codziennym przygotowywaniu posiłków. Posiada aż 30 trybów pracy, dających możliwość m.in.  siekania produktów, ich mielenia, smażenia, tarcia, ubijania, mieszania, fermentacji, precyzyjnego gotowania stopień po stopniu. Zostało także wyposażone w specjalną łyżkę MamboMix, która pozwoli na zagniatanie ciasta na makaron, chleb lub pizzę.

Producenci zadbali również o specjalną funkcję SlowMambo, pozwalającą na długie gotowanie posiłku w niskiej temperaturze, co daje możliwość zarówno przygotowywania bardziej aromatycznych, ale i zdrowszych dań. Dzięki takiej obróbce termicznej potrawy zachowują więcej składników odżywczych niż podczas gotowania w wysokich temperaturach. Ponadto urządzenie daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracji wedle potrzeb. Posiada 10 poziomów prędkości, czasomierz pozwalający na dostosowanie czasu przygotowywania oraz opcję regulacji temperatury – od 37 do 120ºC.

Wygodna duża misa, wbudowana waga i przydatne akcesoria dla komfortu użytkowania

Wbudowana waga umożliwia użytkownikowi przyrządzanie posiłków z dużą precyzją i zgodnie z jego oczekiwaniami, a pojemna, aż 3,3-litrowa misa ze stali nierdzewnej umożliwi przygotowanie posiłków w większych ilościach. Mambo 8590 został wyposażony w wygodne akcesoria, m.in. koszyk i dwupoziomowy zestaw do gotowania na parze, co daje możliwość przyrządzania aż do 4 różnych potraw jednocześnie.

Łatwa obsługa i bezpieczeństwo użycia. Dotykowy wyświetlacz i wygodne czyszczenie

Mambo 8590 posiada duży cyfrowy, dotykowy wyświetlacz z panelem sterowania, którego obsługa jest prosta i intuicyjna. Dla bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, urządzenie wyposażono w specjalną nasadkę dozującą, która zapobiega niekontrolowanemu rozbryzgiwaniu produktów, system odpowiadający za bezpieczeństwo podczas montażu i demontażu ostrzy oraz zapobiegający przegrzaniu, przywieraniu lub przypalaniu żywności. Posiada również antypoślizgową, umieszczoną na spodzie nakładkę, zapewniającą większą stabilność podczas jej pracy i zapobiegającą jego przesuwaniu się.

Urządzenie można łatwo i wygodnie czyścić po każdym użyciu – zarówno misę, jak i akcesoria, można myć w zmywarce, ograniczając czas na czyszczenie go po jego użyciu.

Mambo 8590 dostępny jest w kolorze czarno-niebieskim w cenie 1145 zł. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominika.baranowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »