Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

PREMIERY EKRANIZACJI POWIEŚCI INGI LINDSTROEM W LISTOPADZIE W ROMANCE TV!

PREMIERY EKRANIZACJI POWIEŚCI INGI LINDSTROEM W LISTOPADZIE W ROMANCE TV!
Zobacz więcej zdjęć »
Listopadowe niedzielne wieczory przeniosą widzów Romance TV do Szwecji dzięki premierowym filmom na podstawie powieści Ingi Lindstroem.
Stacja zaprasza do obejrzenia czterech nowych ekranizacji, które wyróżniają się niezwykle przepięknymi zdjęciami. Na pewno będzie to miła odmiana dla jesiennej, listopadowej aury.

W każdy niedzielny wieczór listopada o godz. 20:00 Romance TV pokaże cykl: „Witamy w Szwecji!”. Zaprezentowane będą najnowsze ekranizacje powieści Ingi Lindström, opowiadające o bohaterkach i bohaterach, którzy w poszukiwaniu miłości muszą czasem pokonać bardzo wyboistą drogę, wszystko okraszone jest zachwycającymi krajobrazami Szwecji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Inga Lindström: Uciekające konie w Sudermanii”, premiera, niedziela, 5 listopada, g. 20:00

Zupełnie przypadkowo, przy grobie matki, Lea spotyka mężczyznę podobnego do jej zaginionego ojca, którego zna tylko ze zdjęć. Lea podejmuje spontaniczną decyzję. Idzie za nim, żeby dowiedzieć się więcej. Ville, jego żona Katharina i ich dzieci, Gustav i Asa, prowadzą stadninę koni. Lea zatrudnia się tam jako masztalerka.

 

„Inga Lindström: Ktoś cię kocha”, premiera, niedziela, 12 listopada, g. 20:00

Karlotta, samotna matka, proponuje swoim partnerom handlowym, Astrid i Johanowi, wspólny interes: prowadzenie kawiarni. Niedługo potem dowiaduje się, że jej chłopak, Gustav, ją zdradza. Karlotta jest kompletnie zaskoczona. A powinna była posłuchać swojej córki, Linnei! Cierpi z powodu rozstania, ale nieoczekiwanie zaczyna otrzymywać romantyczne listy od nieznajomego…

 

„Inga Lindström: Pisarz i ja”, premiera, niedziela, 19 listopada, g. 20:00

Ebba prowadzi sklep ślubny i wynajmuje domek letniskowy. Do domku wprowadza się niezbyt uprzejmy Rasmus, powieściopisarz, który chce w spokoju dokończyć pisanie książki. Ebba nie darzy go sympatią. Jednak po jakimś czasie dowiaduje się, że oboje są fanami powieści o miłości autorstwa Bianci Lund. To ich do siebie zbliża.

 

„Inga Lindström: Hanna i dobre życie”, premiera, niedziela, 26 listopada, g. 20:00

Hanna, dziennikarka i autorka podcastów, rozstaje się ze swoim partnerem, ponieważ ten chciałby mieć dzieci, a z Hanną byłoby to niemożliwe. Hanna poznaje organmistrza Mikaela. On i jego córka Luna będą restaurować organy w kościele, który jest pod opieką ojca Hanny. Jednak matka Hanny, Bille, ma wobec Mikaela dużo zastrzeżeń. Jak potoczy się historia tych dwojga?

 

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczuciaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »