Dom » Budownictwo

Premiery produktowe na targach BUDMA od firmy JADAR

Premiery produktowe na targach BUDMA od firmy JADAR
Zobacz więcej zdjęć »
Jadar, jeden z największych producentów kostki brukowej i galanterii betonowej, po raz kolejny zaprezentuje swoje produkty na targach BUDMA 2016 w Poznaniu. W dniach 2-5 lutego polski producent premierowo pokaże m.in. zupełnie nową kategorią produktową z linii Jadar Home – beton architektoniczny.

Poznańskie Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2016 to jedna z najważniejszych imprez branży budowlanej. Każdego roku w wydarzeniu uczestniczy około 1 000 wystawców oraz 50 000 zwiedzających. Wydarzenie jest zatem świetną okazją do pokazania nowości produktowych oraz innowacyjnych rozwiązań producentów. Podczas tegorocznej, 25 edycji targów BUDMA, firma Jadar zaprezentuje swoją ofertę na nietuzinkowym stoisku o wymiarach ponad 30 metrów kwadratowych.

Swoją premierę na targach BUDMA będzie miała zupełnie nowa kategoria produktowa z linii Jadar Home – betonowe płyty architektoniczne. Są to gotowe elementy betonowe, które świetnie wpisują się w nowoczesną i minimalistyczną stylistykę wnętrz. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji prawdziwy beton nie traci na swoich walorach estetycznych, a przy tym jest lekki i prosty w montażu.

Wpisując się w światowe trendy, Jadar poszerza swoją ofertę kostek brukowych także o kolekcję ColorBlend. Dzięki nowatorskiej metodzie nakładania barwników otrzymujemy powierzchnię o liniowym zestawieniu kolorów. Rozłożenie barw jest niepowtarzalne i tworzy niezwykły klimat otoczenia. Stwarza możliwość harmonijnego połączenia swobodnej i delikatnej roślinności z luksusową architekturą. Doskonale komponuje się z nowoczesną surową geometrią budynków, jak również świetnie wpisuje się w przestrzeń klasyczną. Kolekcja ColorBlend świetnie komponuje się w połączeniu ze szlachetnym kruszywem. Oryginalność i nowoczesność kolekcji z pewnością podniesie prestiż i rangę ogrodu. Firma Jadar oprócz tego zaprezentuje szeroką gamę luksusowych kolekcji kostek brukowych z linii Jadar Garden, które charakteryzują się dekoracyjną powierzchnią uszlachetnioną naturalnym kamieniem bazaltowym lub granitowym. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRSfera

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »