Dom » Nieruchomość

Prestiżowe Orłowo – nowi mieszkańcy, nowy początek

Prestiżowe Orłowo – nowi mieszkańcy, nowy początek
Zobacz więcej zdjęć »
30 m od Bałtyku, tuż przy molo w Gdyni - Orłowie stoją białe budynki apartamentowców. Po ponad 7 latach formalnych niepewności, luksusowe lokale mają w końcu uregulowaną sytuację prawną.

Transakcję zakupu kompleksu mieszkalnego ORŁOWSKA RIWIERA, dopięła z Bankiem PKO BP  - spółka celowa Funduszu należącego do LOCUSS GROUP.

Naprzeciwko kultowego, znanego z przeboju Lady Pank lokalu  Maxim, przy plaży i orłowskim klifie, na nowych właścicieli czeka 21 apartamentów o powierzchni od  60 – 156 m.  Orłowską Riwierę czeka  jeszcze odświeżenie elewacji oraz gruntowane uporządkowanie inwestycji, w tym terenów zielonych wokół budynków.

- Cieszymy się, że tak piękne miejsce w Orłowie w końcu zacznie być wizytówką tej dzielnicy, a tym samym  skończą się wieloletnie spekulacje i domysły mieszkańców Trójmiasta na temat przeznaczenia tego atrakcyjnego terenu. Jesteśmy przekonani, że wkrótce ORŁOWSKA RIWIERA da także pozytywny impuls do uporządkowania innych zaniedbanych w tej dzielnicy terenów np. dawnego sanatorium czy działki samego Maxima. Mamy nadzieję, że te najbardziej atrakcyjne ze względu na swoje położenie tereny, przestaną w końcu straszyć mieszkańców i turystów i zaczną zbierać pozytywne opinie, bo naprawdę będzie co podziwiać. Orłowo to piękna dzielnica Gdyni, doskonałe miejsce zarówno do mieszkania jak i komfortowego odpoczynku nad morzem  – mówi Magdalena Gwiazda, PR Manager z  Locuss Group.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Locuss Group
http://locussgroup.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »