Motoryzacja » Samochody

Prezent na każdą uroczystość

Zastanawiacie się czasami jaki prezent zrobić koledze, koleżance na osiemnaste urodziny? Często chcemy, żeby prezent był oryginalny i okazał się śmieszny dla innych kolegów. Szukamy pomysłów w Internecie, wśród znajomych, ale zazwyczaj trudno nam wymyślić coś oryginalnego.
Mam dzisiaj dla Was pewien pomysł. Jeśli macie możliwość złożenia się na prezent większą ilością osób, na przykład klasą, to znajdźcie stary samochód, może być ze złomu, ale musicie postarać się, aby można go uruchomić. Jak już znajdziecie lub kupicie to możecie skorzystać z usługi firm, które wykonują oklejanie samochodów folią.

 

Możecie zastanowić się jakim motywem obkleić prezent, na przykład waszymi karykaturami, śmiesznymi zdjęciami, zdjęciami pięknych kobiet, albo cytatami, które dobrze obrazują Waszego kolegę. Możecie także postarać się o oklejenie samochodu ciekawymi kolorami, tworząc na przykład ładną mozaikę, która będzie przyciągać uwagę każdego.

Pomysłów jest wiele, wszystko zależy od Waszej kreatywności i oczywiście zaangażowania. Oklejanie samochodów folią to dość popularny sposób zmieniania wyglądu samochodu lub wykorzystania go jako mobilnej reklamy. Dla Was może to być świetny pomysł na prezent dla kolegi, który nigdy wam tego nie zapomni. Oczywiście wymaga to trochę większego nakładu finansowego i zaangażowania, ale czego się nie robi dla przyjaciół. A pomyślcie jaką furorę możecie zrobić wjeżdżając przed lokal bryką, która okazuje się być Waszym prezentem dla solenizanta.

Nie warto wydawać pieniędzy na banalne figurki czy kolejne rodzaje alkoholu, który nie będzie żadną pamiątką. Lepiej zebrać większą paczkę przyjaciół i zorganizować prezent, który zapadnie w pamięci Waszego kolegi na zawsze. Szczególnie jeśli wiecie, że jego marzeniem zaraz po skończeniu osiemnastego roku życia jest zrobienie prawa jazdy i sprawienie sobie pierwszego samochodu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »