Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Prezent zawsze trafiony

Prezent zawsze trafiony
Zobacz więcej zdjęć »
Co chciałaby znaleźć pod choinką najlepsza przyjaciółka? A przyszła teściowa? Nawet jeśli nie ma pewności, co do marzeń i gustów obdarowywanych, można mieć gwarancję, że podarek na pewno spełni ich życzenia – wystarczy wybrać Kartę Podarunkową Manufaktury, bo wtedy sami wybiorą dla siebie prezent.

Wystarczy, że określimy kwotę od 20 do 4000 złotych, którą chcemy przeznaczyć na prezent, a następnie zasilimy nią kartę. Wtedy obdarowana osoba może sama wyruszyć na zakupy w Manufakturze.

To proste, wygodne i bezpieczne. Dzięki karcie mamy pewność, że każdy prezent będzie trafiony.

Karta Podarunkowa to przedpłacona elektroniczna karta płatnicza honorowana we wszystkich punktach handlowo-usługowych na terenie Manufaktury, w których można płacić kartą MasterCard. Kartę Podarunkową można kupić w Punkcie Informacji przy wejściu od strony rynku Manufaktury. Karta jest ważna przez 12 miesięcy lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Jest wydawana od ręki i oczywiście świątecznie zapakowana.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manufaktura
http://www.manufaktura.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »