Rozrywka i wypoczynek » Święta

Prezenty DUŻEJ wagi w Galerii Bemowo

Prezenty DUŻEJ wagi w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W piątek 14 grudnia startuje nowa świąteczna zabawa Galerii Bemowo – „Prezenty DUŻEJ wagi”. Zadaniem uczestników konkursu jest poprawnie oszacować wagę gwiazdkowych prezentów.

W puli nagród karty podarunkowe o wartości 50 złotych na zakupy w Galerii Bemowo, gadżety świąteczne oraz słodkie upominki. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Galerii Bemowo. Akcja potrwa do niedzieli 16 grudnia.

„Prezenty DUŻEJ wagi” to świąteczna akcja Galerii Bemowo, w której może wziąć udział każdy, kto zrobi zakupy za minimum 100 złotych (do każdego paragonu z Carrefour należy okazać paragon z galerii), zarejestruje paragony u śnieżynek w Punkcie Obsługi Konkursu i wykona zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe polega na oszacowaniu wagi gwiazdkowych prezentów. Aby to zrobić, należy w ciągu 10 sekund wybrać trzy prezenty ze scenografii na scenie, a następnie w ciągu kolejnych 10 sekund oszacować ich wagę. Osoby, które były najbliżej poprawnego wyniku otrzymają w nagrodę kartę podarunkową o wartości 50 złotych na kolejne zakupy w Galerii Bemowo. Dla pozostałych osób przewidziano nagrody pocieszenia w postaci świątecznego gadżetu lub słodkiego upominku.

„Każdy lubi otrzymywać prezenty, a grudzień sprzyja temu w pełni. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki Galeria Bemowo przygotowała nietypową akcję, w której będziemy nagradzać tych, którzy mają dobre oko i potrafią dobrze kalkulować. Zapraszamy do udziału w konkursie z ważeniem prezentów w roli głównej” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Regulamin akcji „Prezenty DUŻEJ wagi” jest dostępny w Punkcie Obsługi Konkursu.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »