Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Prezenty świąteczne dla dzieci i nastolatków od Livro.pl

Nadchodzący czas, to okres, który wielu osobom upłynie pod znakiem przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Jednym z jego elementów są wyczekiwane, szczególnie przez najmłodszych prezenty.

Kupowanie podarunków dla dzieci i nastolatków bywa ogromnym wyzwaniem. Chcemy, aby sprawiły im radość, a jednocześnie pozytywnie wpływały na ich rozwój. Zatem jakie upominki sprawdzą się w tej roli najlepiej?

 

Edukacyjne artykuły dla maluchów

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, oprócz rozrywki ma wiele aspektów edukacyjnych, które wpływają na intelektualny, ruchowy oraz artystyczny rozwój malucha. Nabyte w ten sposób umiejętności ułatwiają dzieciom funkcjonowanie w społeczeństwie, uczą komunikacji, a także empatii. Dlatego niezwykle istotne jest zapewnienie maluchom odpowiednich narzędzi do tego celu, czyli zabawek. W tej kwestii z pomocą rodzicom przychodzi Livro.pl, w ofercie księgarni internetowej znajduje się wiele książek oraz artykułów, które niewielkim kosztem zapewnią pociechom nie tylko rozrywkę, ale także edukację i rozwój. Najlepszym przykładem takich gadżetów są książeczki podzielone przez księgarnię na 3 grupy ze względu na wiek: 0-2, 3-5 oraz 6-12 lat. Oprócz literatury dziecięcej Livro.pl proponuje najmłodszym także artykuły kreatywne rozwijające manualne umiejętności i wyobraźnię – Kreatywna Plastelina, w cenie 21,49zł dedykowana maluchom z grupy wiekowej 3+ z pewnością pobudzi artystycznego ducha u niejednego małego twórcy.

Rozrywka niewielkim kosztem, która ucieszy nastolatka

Nie od dziś wiadomo, że obdarowanie nastolatka stanowi nie lada wyzwanie. Młodzi ludzie uwielbiają gadżety i nowości, więc wybranie dla nich świątecznego podarunku często bywa problematyczne. Dlatego najlepiej sięgnąć po najbardziej sprawdzone upominki – takie jak książka. W ofercie Livro.pl znajdują się pozycje z pierwszych miejsc światowych list sprzedaży literatury każdego gatunku. Alternatywą dla książek mogą być filmowe hity dostępne na DVD oraz Blue-Ray z rodzimymi i zagranicznymi produkcjami, dostępne na stronie Livro.pl w przystępnych cenach. Kolejną propozycją prezentu dla nastolatka jest kalendarz książkowy z  motywem ulubionego hitu filmowego na przykład uwielbianych przez młodzież Star Wars.

Warto już teraz zajrzeć na stronę Livro.pl i dokonać zakupu. Dostępnych jest tam wiele promocji na artykuły dla najmłodszych, książki, płyty i filmy DVD, które będą wspaniałym świątecznym podarunkiem, a jednocześnie nie nadszarpną domowego budżetu. Wszystkie zamówienia złożone do 19.12.2018 zostaną zrealizowane przed Świętami.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AM
http://ok.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »