Firma » Biznes

Prezes Arcusa „Zdobywcą Rynku” 2014

Michał Czeredys, Prezes firmy Arcus S.A., został wyróżniony nagrodą „Zdobywca Rynku” w kategorii menedżerowie, przyznaną przez prestiżowy magazyn Polish Market.

Redakcja doceniła  profesjonalizm, odwagę oraz wkład Prezesa w rozwój firmy Arcus. Szczególnie za godne uznania jury uznało determinację Michała Czeredysa oraz umiejętność pokonywania przeszkód w dążeniu do sukcesu Grupy Arcus.

„Jestem bardzo dumny, że redakcja doceniła moją pracę. To wyróżnienie dowodzi, że firma jest właściwie zarządzana i potrafi sprostać kolejnym wyzwaniom rynkowym,  co jest  ważnym sygnałem dla naszych klientów, kontrahentów oraz obecnych i przyszłych inwestorów. Jednocześnie chciałbym podkreślić, że otrzymaną nagrodę traktuję nie tylko jako osobisty sukces ale przede wszystkim jako wyróżnienie dla wszystkich pracowników Arcusa, z którymi mam przyjemność pracować”, powiedział Michał Czeredys, Prezes Zarządu Arcus S.A.

Tytuł „Zdobywcy Roku” został wręczony najlepszym młodym menedżerom, przed 44 rokiem życia, którzy zarządzają z sukcesem firmą, wykazują się charyzmą, a zarazem efektywnością. Wręczenie nagród odbyło się 19 maja podczas uroczystej gali w „Teatrze Kamienica”. Patronem wydarzenia była Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Michał Czeredys jest absolwentem Wydziałów Finansów i Bankowości oraz Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczął w firmie Investment Fund Market (IFM). W latach 2005-2011 związany był ze spółką Inforsys S.A., w której od 2006 roku pracował na stanowisku Dyrektora Handlowego, Wiceprezesa ds. handlowych (2008-2009) oraz Prezesa Zarządu (2009-2011). Od 2011 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Arcus S.A. Jest odpowiedzialny za zwiększenie dynamiki rozwoju Grupy Kapitałowej Arcus, umocnienie pozycji na rynku systemów zarządzania dokumentem i korespondencją oraz wzrost udziału w nowych rynkach – telematyki i inteligentnych sieci.

 

O GRUPIE ARCUS

ARCUS SA jest jednym z największych na polskim rynku dostawców zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową. ARCUS S.A. jest przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce.

ARCUS SA i spółka zależna T-matic Systems SA dostarczają również kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci energetycznych, a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno-telekomunikacyjne). Trzecią spółką wchodzącą w skład GRUPY ARCUS jest DocuSoft Sp. z o.o. produkująca systemy do obiegu informacji.

Do największych klientów GRUPY ARCUS należą banki, firmy ubezpieczeniowe, firmy z branży telekomunikacyjnej, energetycznej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna na szczeblu centralnym i lokalnym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agpress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »