Firma » Biznes

Prezes Zarządu Europejskiego Centrum Odszkodowań kupuje akcje własnej spółki

Krzysztof Lewandowski, kierujący Grupą Kapitałową EuCO, liderem na rynku odszkodowań w Europie Środkowo-Wschodniej, zakupił akcje spółki. Jak poinformowała Grupa Kapitałowa EuCO, transakcje miały miejsce na rynku regulowanym GPW w Warszawie, podczas sesji giełdowej.

W wyniku szeregu transakcji, Prezes Zarządu EuCO nabył łącznie 14 337 sztuk po średniej cenie 35,71. W sumie na zakup pakietu akcji wydał ponad pół miliona złotych, a akcje ostatecznie podrożały na koniec dnia o 7,5%. W ciągu tej sesji rosły nawet o blisko 16%.

Prezes Lewandowski zapytany o zakup akcji powiedział, że jest on wyrazem jego długoterminowej wiary w spółkę oraz traktuje go jako bardzo dobrą inwestycję i lokatę swojego kapitału, nie wykluczył również dalszych zakupów akcji EuCO przy tak atrakcyjnych poziomach kursu.

W wyniku zakupu pakietu akcji Krzysztof Lewandowski posiada obecnie prawie 1,63 mln akcji co stanowi 29,1% ogólnej liczby głosów w spółce.      
Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. (EuCO) jest liderem rynku odszkodowań w Europie Środkowo- Wschodniej. Grupa Kapitałowa EuCO działa na terenie Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii i w ciągu 12 lat stała się jedną z wiodących instytucji wspierających ofiary wypadków ich bliskich - pomogła już ponad 150 tysiącom osób i wywalczyła dla nich ponad 1,2 mld złotych odszkodowań. Od 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agpress

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »