Firma » Biznes

Pro Progressio i JLL rozpoczyna współpracę

Pro Progressio i JLL rozpoczyna współpracę
Zobacz więcej zdjęć »
Fundacja Pro Progressio, wspierająca rozwój branży outsourcingowej i międzynarodowa firma doradcza JLL, świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, podpisały umowę o współpracy.

Istniejąca od prawie dwóch lat Fundacja Pro Progressio wspólnie z krajowymi firmam instytucjami publicznymi, prywatnymi oraz międzynarodowymi organizacjami pomaga przedsiębiorcom korzystją z usług outsourcingowych w rozwoju i prowadzeniu działalności gospodarczej. Z Fundacją współpracują m.in. firmy szkoleniowe, doradcze, rekrutacyjne, deweloperzy, uczelnie wyższe, jak również indywidualni eksperci branżowi. W lipcu do grona członków Klubu Outsourcingu prowadzonego przez Fundację Pro Progressio dołączyła międzynarodowa firma doradcza JLL. Współpraca ma na celu wsparcie rozwoju sektora usług dla biznesu w Polsce oraz promocję dobrych praktyk z tego obszaru.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Cieszymy się, że JLL, obchodzący w tym roku 20-lecie działalności w Polsce, zdecydowała się na współpracę z Pro Progressio. Fakt, że firma z tak bogatą tradycją i mająca na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, m.in. tytuł Firmy Dekady 2003-2013, jest naszym partnerem, świadczy o skuteczności proponowanych przez nas rozwiązań i kompetencjach, które posiadamy.” -powiedział Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio.

 

                                        ***

Pro Progressio jest organizacją wspierającą rozwój inwestycji BPO, Centrów Usług Wspólnych, działalności badawczo-rozwojowej, multijęzycznych call center oraz innych form outsourcingu w Polsce. Fundacja poprzez szereg działań opartych o model CASPEN (Consulting, Advisory, Support, Promotion, Education, Networking), edukuje, promuje i wspiera korzystanie z outsourcingu w rozwoju i prowadzeniu działalności gospodarczej przedsiębiorstw. Fundacja współpracuje z sektorem publicznym (miasta, agencje rozwoju regionalnego, specjalne strefy ekonomiczne, parki naukowo-technologiczne, parki przemysłowo-technologiczne) i prywatnym w Polsce oraz międzynarodowymi organizacjami sektora outsourcingu. Wśród organizacji, z którymi współpracuje Fundacja są zarówno dostawcy usług, firmy szkoleniowe, rekrutacyjne, deweloperzy, firmy doradcze, uczelnie wyższe jak również indywidualni eksperci branżowi.

 

JLL jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. JLL obsługuje klientów w 75 krajach w ramach 200 oddziałów na całym świecie. Biuro w Warszawie powstało w 1994 r i od tamtego czasu firma jest wiodącym dostawcą usług strategicznego doradztwa z z obszaru nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. JLL zatrudnia ok. 450 specjalistów i ekspertów z międzynarodowym doświadczeniem na terenie całego kraju. JLL jest m.in. wielokrotnym laureatem CEE Quality Awards (w tym również dla Firmy Dekady 2003 – 2013),  Eurobuild Awards, EuropaProperty Real Estate Awards. JLL świadczy kompleksowe usługi na rzecz sektora nowoczesnych usług dla biznesu.  JLL doradzał przy 40% wolumenu umów najmu zawartych przez firmy z sektora SSC/BPO/ITO/R&D na polskim rynku biurowym w 2013 r. JLL od kilku lat jest partnerem strategicznym ABSL.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ASCG PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »