Gospodarka » Żywność

Produkty firmy Colian z tytułami Hit Handlu 2016

Produkty firmy Colian z tytułami Hit Handlu 2016
Zobacz więcej zdjęć »
Produktom spółki Colian kolejny raz przyznano tytuł Hit Handlu. W tegorocznej edycji konkursu Hit Handlu – Wybór Detalistów tryumfowały wafelki Grześki i Oranżada Hellena.

15. edycja konkursu Hit Handlu – Wybór Detalistów, organizowanego przez magazyn Handel, wyłoniła najlepiej sprzedające się produkty FMCG. Wśród nich znalazły się wyroby firmy Colian. Już trzeci raz z rzędu prestiżowy tytuł Hit Handlu zdobyły wafelki marki Grześki. Grześki Mega Kakaowe w czekoladzie deserowej 48 g zwyciężyły w kategorii  wafle impulsowe, a czerwona Oranżada Hellena 1,25 l wygrała w kategorii napoje gazowane.

Hit Handlu – Wybór Detalistów  to coroczny plebiscyt organizowany przez magazyn branżowy Handel. Zwycięskie produkty wybierane są głosami detalistów – właścicieli sklepów niezależnych i należących do sieci franczyzowych. W sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty w ponad 80 kategoriach.

Grześki to jedne z najpopularniejszych wafelków impulsowych w Polsce. Od ponad 20 lat zachwycają wyjątkowym połączeniem kruchego wafelka, delikatnego kremu oraz najwyższej jakości czekolady. Hellena również od przeszło 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów i kultową Oranżadę. Kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady oraz owocowych napojów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Colian
http://colian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »