Technologie » Fotografia

Produkty FUJIFILM Holdings uhonorowane prestiżową nagrodą „iF Design Award”

Produkty FUJIFILM Holdings uhonorowane prestiżową nagrodą „iF Design Award”
Zobacz więcej zdjęć »
FUJIFILM Holdings ustanawia swój historyczny rekord dzięki 24 produktom uhonorowanym prestiżową nagrodą „iF Design Award”.

Nagrody zostały przyznane w uznaniu znakomitego wzornictwa, zwiększonej wydajności i doskonałej funkcjonalności produktów reprezentujących różne sektory rynkowe.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguTOKIO, 27 kwietnia 2022 r. – Korporacja FUJIFILM Holdings (Prezes: Teiichi Goto) ma przyjemność poinformować, że produkty firmy reprezentujące różnorodne sektory rynkowe, w tym bezlusterkowe aparaty cyfrowe, ultrasonograficzne urządzenia diagnostyczne czy kosmetyki, zdobyły nagrody w konkursie „iF Design Award 2022” organizowanym przez stowarzyszenie iF International Forum Design z siedzibą w Hanowerze, w Niemczech.

Dzięki temu, że laureatami konkursu zostały aż 24 produkty firmy*1, FUJIFILM Holdings ustanawia tym samym historyczny rekord w zakresie liczby nagród przyznanych jej produktom w ramach jednego konkursu. Nagrody zostały przyznane nie tylko w uznaniu pięknego wyglądu produktów, ale również ich zaawansowanego wzornictwa, dzięki któremu cechują się wyjątkową wydajnością i doskonałą funkcjonalnością.

Prestiżowy międzynarodowy konkurs iF Design Award może pochwalić się długoletnią historią sięgającą roku 1953 i zaliczany jest do grona trzech najważniejszych konkursów w zakresie wzornictwa przemysłowego na świecie, obok niemieckiego „Red Dot Design Award” i amerykańskiego „International Design Excellence Awards (IDEA)”. W tej edycji do udziału w konkursie zostało zgłoszonych około 11.000 produktów i rozwiązań pochodzących z 57 krajów i regionów świata.

Opracowując koncepcje i projekty wszystkich swoich produktów i usług, Fujifilm ma na celu nie tylko zapewnienie im najwyższej funkcjonalności, wydajności i niezawodności, ale dąży również do tego, by ich wzornictwo możliwie silnie uwydatniało te cechy. Firma będzie kontynuować prace nad tworzeniem projektów, które obok pięknego wzornictwa będą również odzwierciedlać dążenie do dostarczania poręcznych i wygodnych w użytkowaniu produktów, oferujących użytkownikom zwiększony komfort obsługi i unikalne walory użytkowe.

 *1 W tym pomieszczenie/wnętrze i narzędzia promocji sprzedaży

① Bezprzewodowy aparat diagnostyczny do obrazowania ultrasonograficznego "iViz air"*2 (z funkcją wspomagania przezklatkowej ultrasonografii płuc)

*2 W Europie produkt dostępny jest pod nazwą "iViz wireless".

② Bezprzewodowy aparat diagnostyczny do obrazowania ultrasonograficznego „iViz air Convex” (z funkcją pomiaru objętości moczu w pęcherzu moczowym)

③ “JW-3” – system irygacji wodnej do zastosowań w endoskopii

④ Analizator składników mikrobiologicznych “LIMUSAVE MT-7500”

⑤Moduł rozszerzający „EX-Mobile” do systemów obrazowania rentgenowskiego

⑥ Wąski bronchoskop “EB-710P” do systemu obrazowania endoskopowego „ELUXEO”

⑦ System wizualizacji endoskopowej “EV-3D, EV-TD1, EV-TD2, EV-HM, EC-760S-G/L” do systemu obrazowania endoskopowego ELUXEO

⑧ Hybrydowy aparat natychmiastowy / Drukarka do smartfonów “instax mini Liplay/Link” (Beige Gold)

⑨ Hybrydowy aparat natychmiastowy “instax mini Evo”

⑩ Bezlusterkowy aparat cyfrowy “FUJIFILM GFX100S/GFX50S II”

⑪ Aparat cyfrowy “FUJIFILM X100V”

⑫ Bezlusterkowy aparat cyfrowy “FUJIFILM X-E4”

⑬ Obiektyw wymienny do bezlusterkowych aparatów cyfrowych serii X „FUJINON XF18mmF1.4 R LM WR/23mmF1.4 R LM WR/33mmF1.4 R LM WR”

⑭ Obiektyw wymienny do bezlusterkowych aparatów cyfrowych serii X “FUJINON XF70-300mmF4-5.6 R LM OIS WR”

⑮ Obiektyw wymienny do bezlusterkowych aparatów cyfrowych serii GFX “FUJINON GF80mmF1.7 R WR”

⑯ Obiektyw wymienny do bezlusterkowych aparatów cyfrowych serii GFX “FUJINON GF35-70mmF4.5-5.6 WR”

⑰ Obiektyw zmiennoogniskowy przeznaczony do profesjonalnych kamer telewizyjnych “FUJINON UA125x8BESMP-V35F”

⑱ Moduł sterowania zoomem FUJINON ERD-50A-D01”

⑲ Krem intensywnie nawilżający “ASTALIFT Opme”

⑳ Drukarka atramentowa z płaskim łożem “Acuity Prime”

Atramentowa drukarka rolkowa “Acuity Ultra R2”

Etui ochronne na szklaną butelkę o poj. 1 galona “GalloTect®”

Wnętrze studia projektowego “CLAY STUDIO 2” stworzone we współpracy z firmą KOKUYO Co.,Ltd.

Insecta Iridesse – próbnik wydruku prezentujący metalizowane tusze specjalne, w postaci unikalnej serii biżuterii z papieru zainspirowanej światem owadów – koncepcja stworzona we współpracy z agencją Plus Collaboratives LLP.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FUJIFILM Poland Sp. z o.o.
http://www.fujifilm.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »