Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Produkty najlepsze na łuszczycę

Łuszczyca jest chorobą skóry: zapalną o nawracającą. W Polsce choruje na nią około 1 miliona osób. Niestety, nie da się jej zupełnie wyleczyć, chociaż u niektórych pacjentów występują bardzo długie okresy wyciszenia.
Jak podają statystyki, około 80% pacjentów chorych na łuszczycę posiada umiarkowaną oraz łagodną postać tej choroby. 20% chorej populacji cierpi na postać od umiarkowanej po ciężką. Mimo iż łuszczycy nie da się całkowicie wyleczyć, można doprowadzić do znacznego jej złagodzenia. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej diecie, wyeliminowaniu stresu oraz stosowaniu odpowiednich preparatów, najlepiej naturalnych, takich jak Kartalian-A.
Łuszczyca - kogo dotyka i dlaczego?
Najczęściej pierwsze objawy łuszczycy pojawiają się przed 30 rokiem życia, chociaż wiele zależy od typu łuszczycy. Typ pierwszy pojawia się najczęściej u osób, które nie skończyły jeszcze 40. roku życia. Niestety, ten rodzaj łuszczycy charakteryzuje się cięższym przebiegiem. Rodzaj drugi dotyka często osoby po 50. roku życia. Dlaczego ludzie chorują na łuszczycę? Na to pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi; jak twierdzą specjaliści, największą rolę odgrywają czynniki genetyczne. Często jednak wpływ na zachorowalność mają również pewne zaburzenia immunologiczne. Chociaż łuszczyca jest chorobom przewlekłą i nie można jej zupełnie wyeliminować i wyleczyć, to jej objawy można znacznie zła godzić. Jest to możliwe, dzięki stosowaniu odpowiednich preparatów leczniczych, przede wszystkim maści bazujących na naturalnych składnikach - przykładem może być wspomniany już Kartalian-A. W aptekach znaleźć można wiele produktów
Dlaczego produkty naturalne?
Niestety, wiele osób propaguje opinię, że najskuteczniejsze są produkty lecznicze - nienaturalne. A więc takie, które zawierają w swoim składzie sterydy, hormony oraz substancje uzależniające. To prawda, że po zastosowaniu tego typu produktów, stan skóry może się szybko poprawić. Jednak, produkty te powodują często skutki uboczne i nie wpływają korzystnie na organizm chorego, który przecież musi być silny. Preparaty lecznicze na bazie naturalnych produktów, takie jak Kartalian-A, działają nieco wolniej (chociaż pierwsze efekty można zobaczyć już po miesiącu regularnego ich stosowani), zapewniając jednak znacznie trwalsze rezultaty. Istotne jest również to, ich stosowanie wpływa korzystnie na cały organizm: wzmacnia odporność i nie uzależnia. Czy warto? Każdy z nas sam musi odpowiedzieć sobie na to pytanie!
Łuszczyca w liczbach
1.Na łuszczycę w Polsce choruje od 2-3% populacji, co oznacza, że cierpi na nią aż około 1 miliona Polaków w różnym wieku.
2. Aż 56% chorych uważa, że ich najpoważniejszym problemem są zmian skórne oraz nieestetyczny wygląd.
3, 95% chorych twierdzi, że powinni mieć łatwy dostęp do pomocy psychologa w ramach NFZ.
4. Leczenie miejscowe dominuje - stosuje się je u 78% chorych na łuszczycę.
5. Leczenie systemowe stosowane jest u 11% pacjentów.
6. Leczenie biologiczne stosowane jest u 10% pacjentów.
7. Tylko 7% pacjentów jest zadowolonych z leczenia.
8. 80% chorych twierdzi, że choroba negatywnie wpływa na ich życie towarzyskie.
9. Połowa badanych na łuszczycę osób twierdzi, że jest ona poważną przeszkodą w podejmowaniu współżycia seksualnego.
10. Dla 72% badanych, łuszczyca stanowi poważny problem w nawiązywaniu bliskich relacji.
Jak widać, na podstawie przytoczonych liczb, łuszczyca niezwykle utrudnia codzienne życie chorych. Skutki choroby można jednak zminimalizować poprzez stosowanie odpowiednich preparatów na bazie ziół. Z całą pewnością warto zainteresować się naturalnymi, bardzo skutecznymi produktami, które są obecne na naszym rynku i łatwo dostępne!

Lek na łuszczycę - http://kartalin.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

monika_monia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »