Dom » Nieruchomość

Produkty Śnieżka ACRYL-PUTZ® – jedyne na polskim rynku gładzie z certyfikatem Polskiej Normy

Produkty Śnieżka ACRYL-PUTZ® – jedyne na polskim rynku gładzie z certyfikatem Polskiej Normy
Zobacz więcej zdjęć »
Perfekcyjne wykończenie ścian i sufitów pozwala na uzyskanie trwałych, gładkich i estetycznych powierzchni. Na efekt końcowy wpływa zastosowanie odpowiedniej jakości produktów. Gładzie marki Śnieżka ACRYL-PUTZ®, jako jedyne na polskim rynku, uzyskały certyfikat Polskiej Normy

Certyfikatami zgodności z Polską Normą, przyznawanymi przez Polski Komitet Normalizacyjny, wyróżnione zostały dwa wyroby marki Śnieżka ACRYL-PUTZ®: gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST10 START (zgodność z normą PN-EN 13279-1:2009) i wykończeniowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ (zgodność z normą PN-EN 15824:2010). W trakcie szczegółowych badań poprzedzających przyznanie certyfikatów potwierdzono najwyższe parametry użytkowe obu produktów – m.in. wytrzymałość na zginanie oraz na ściskanie czy odpowiedni czas wiązania. Wiarygodny dokument zgodności z Polską Normą zdecydowanie wyróżnia produkty wśród dostępnych na rynku rozwiązań. To dla konsumentów czytelny znak ich najwyższej jakości i rzetelne oznaczenie, będące nie tylko deklaracją producenta, lecz także gwarancją niezależnej instytucji.

Gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® ST10 START to nowoczesny produkt typu 2 w 1 (start + finisz), który może być stosowany jako warstwa wierzchnia bez konieczności użycia gotowych gładzi szpachlowych. Wyrób nie wykazuje skurczu, wysycha w krótkim czasie, nie pęka nawet przy grubych warstwach (do 3 cm – przy pojedynczych ubytkach) i łatwo się szlifuje. Umożliwia aplikację metodą „mokro na mokro", co znacznie skraca czas pracy. Pozostawia trwałe powierzchnie o śnieżnobiałym wykończeniu.

Wykończeniowa gładź szpachlowa ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ to najwyższej jakości, gotowy do użycia produkt polecany do ostatecznego wygładzania powierzchni ścian i sufitów. Polimerowa formuła produktu poprawia jego parametry wytrzymałościowe i decyduje o doskonałej przyczepności do podłoża. Podczas stosowania gładź zachowuje stałą konsystencję, dzięki czemu może być wykorzystywana przez długi okres czasu. Łatwo się szlifuje i pozostawia śnieżnobiałe, idealnie gładkie do malowania powierzchnie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »