Społeczeństwo » Społeczeństwo

Prof. Jan Madey wyróżniony przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej

Prof. Jan Madey wyróżniony przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Wyróżnienia im. prof. Macieja Grabskiego za działania na rzecz społecznego rozumienia nauki otrzymali w tym roku ks. prof. Michał Heller i prof. Jan Madey, Przewodniczący Rady Nadzorczej BizTech Konsulting SA.

Pamiątkowe dyplomy laureaci odebrali z rąk prezesa FNP prof. Macieja Żylicza i wiceprezesa FNP prof. Włodzimierza Boleckiego.

„Gratulując wyróżnienia laureatom jesteśmy jednocześnie dumni, że prof. Jan Madey przewodniczy naszej Radzie Nadzorczej” – mówi Prezes Zarządu BizTech Konsulting SA. „W trakcie naszej wieloletniej współpracy wielokrotnie już korzystaliśmy z ogromnej wiedzy i doświadczenia profesora w optymalizowaniu skuteczności działania naszej firmy, zajmującej się m.in. podnoszeniem kwalifikacji informatyków i innych specjalistów”.

Wyróżnienie im. Prof. Macieja W. Grabskiego jest przyznawane osobom, które promują i wyjaśniają metody naukowego wnioskowania, prezentują wpływ nauki i uczonych na rozwój cywilizacyjny Polski, przedstawiają w przystępny sposób wyniki prac badawczych, edukują społeczeństwo w zakresie rozróżniania „dobrej” i „złej” nauki, tj. badań opartych na rzetelnej metodzie i racjonalnym wnioskowaniu od badań niespełniających tych kryteriów, a także upowszechniają zweryfikowane badawczo argumenty naukowe w debacie publicznej.

Wyróżnienie ustanowiono w 2016 r. dla upamiętnienia prof. Macieja W. Grabskiego, prezesa FNP w latach 1992-2005

Opis działalności prof. Jana Madeya - https://www.fnp.org.pl/assets/Prof.-Jan-Madey.pdf

Więcej na stronie FNP: https://bit.ly/2Xtdq9s

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


wypadanie włosów poznań
oferuję profesjonalne leczenie wypadania włosów oraz zabiegi tuszujące łysienie zapraszam na konsultacje trychologiczne poznań ulica grunwaldzka

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »