Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Profesjonalna organizacja imprez

Profesjonalna organizacja imprez
Zobacz więcej zdjęć »
Ważnym elementem życia tzw. wyższych sfer są wszelkiego rodzaju eventy, takie jak bankiety, rauty, premiery, wernisaże, pokazy mody... A i zwykłemu szaremu człowiekowi czasami udaje się być na takim wydarzeniu.

W końcu czasami szczęście może się uśmiechnąć i szef wyśle na jakąś międzynarodową konferencję... To, co rzuca się w oczy i w dużej mierze decyduje o randze eventu, jest jego oprawa. A za tę odpowiada nie tylko mała armia ludzi, ale także odpowiedni sprzęt.

Tego typu wydarzenia bardzo często są organizowane w miejscach takich jak teatr, galeria sztuki, zamek, dworek itp., z natury rzeczy niedostosowanych do podejmowania dużej liczby gości. Z tego względu zdecydowaną większość sprzętu trzeba dowieźć, rozstawić, a następnie odwieźć. Zazwyczaj organizacją zajmuje się jedna firma, a inna (lub inne) odpowiadają za oprawę. Do tych drugich niemal zawsze zalicza się wypożyczalnia zastawy stołowej i sprzętu cateringowego, a także kwiaciarnia dostarczająca kwiaty pod wskazany adres i rozmieszczająca kompozycje według wytycznych klienta.

Najbardziej profesjonalne wypożyczalnie oferują nie tylko naczynia i sztućce, ale właściwie wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania dużej imprezy. Oferta obejmuje np. kordony do grodzenia, popielnice, przenośne szatnie z numerkami, namioty i parasole ogrodowe. Jeżeli chodzi o sprzęt stricte związany z serwowaniem potraw, oferta jest po prostu kompletna. Można ją podzielić na to, z czego bezpośrednio korzystają goście, a więc zastawa, kieliszki i sztućce, a także to, co służy do podawania potraw i jak najlepszego ich zaprezentowania - półmiski, patery, deski, piramidy, porcjówki bufetowe, tace, fontanny (do czekolady, alkoholu itp.), stanowiska barowe itd..

Innym ważnym segmentem oferty wypożyczalni gastronomicznej są sprzęty, z których korzysta firma dostarczająca potrawy, a więc podgrzewacze, termosy, wózki do talerzy, garnki, wózki kelnerskie, kuchenki itp. Ponadto szanująca się wypożyczalnia w asortymencie posiada także meble bankietowe wraz z tekstyliami - obrusami, pokrowcami, serwetkami, szarfami i falbanami stołowymi (skertingami).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nataliag

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »