Dom » Budownictwo

Profesjonalne skrzynie modułowe Stanley Fatmax TSTAK

Profesjonalne skrzynie modułowe Stanley Fatmax TSTAK
Zobacz więcej zdjęć »
Problem porządku w skrzynce narzędziowej wzrasta wraz z liczbą narzędzi potrzebnych do pracy. Zakup coraz większych pojemników nie będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Stanley Fatmax wychodzi naprzeciw wymaganiom fachowców oferując skrzynie, które składa się samemu… z gotowych elementów.
Nowy system modułowych skrzyń Stanley Fatmax TSTAK oferuje prawdziwą uniwersalność bez względu na zadania oraz bezpieczne przechowywanie dużych i małych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, drobnych części i akcesoriów. Stanley Fatmax TSTAK posiada wytrzymałą konstrukcję z mocnymi uchwytami (dwie rękojeści) oraz metalowymi klamrami do szybkiego i łatwego łączenia i rozłączania skrzyń. System zawiera szuflady z wyjmowanymi pojemnikami, regulowanymi organizerami, przeźroczyste pokrywy, pojemniki i inne dedykowane opcje.
Modele TSTAK I i TSTAK II wyposażono we wkładki piankowe, które mogą być dostosowywane do konkretnych elektronarzędzi i akcesoriów. Pasująca do wszystkich skrzyń baza transportowa z wytrzymałymi, blokowanymi kółkami gwarantuje maksymalną mobilność. Co istotne, możliwość dowolnego łączenia wszystkich elementów składowych systemu Stanley Fatmax TSTAK pozwala na stworzenie zestawu przydatnego dla fachowców różnych specjalności.
Dla elektryków
TSTAK III - skrzynia 9,5 l z głęboką szufladą wyposażoną w 2 duże i 4 małe, wyjmowane pojemniki. Szuflada posiada metalowe prowadnice zapewniające gładkie i bezproblemowe wysuwanie. Jest idealna do przechowywania kabli, końcówek, wkrętów itp.
TSTAK VI - głęboka skrzynia o pojemności 23 l z wyjmowaną tacą. Doskonała do przechowywania elektronarzędzi, młotków, dłut oraz bębnów z kablami elektrycznymi.
BAZA TRANSPORTOWA TSTAK - z kółkami z opcją blokowania zapewniającymi większą mobilność w miejscu pracy.

Dla hydraulików
TSTAK V - organizer o pojemności 6,3 l z przeźroczystą pokrywą i wyjmowanymi pojemnikami (2 duże, 5 małych) do przechowywania drobnych elementów i akcesoriów. Odpowiednio zaprojektowana pokrywa zapobiega przemieszczaniu się wewnętrznych pojemników podczas transportu.
TSTAK II - skrzynia górna 13,5 l wyposażona w piankę do przechowywania elektronarzędzi lub akcesoriów oraz zamek umożliwiający zamknięcie na kłódkę.
TSTAK III - do przechowywania narzędzi do łączenia rur oraz złączek. Posiada szufladę z wyjmowanymi pojemnikami na małe elementy i drobne narzędzia. Metalowe prowadnice pozwalają na otwieranie szuflady jedną ręką i szybki dostęp do części.
Dla stolarzy i cieśli
TSTAK III - głęboka szuflada na metalowych prowadnicach na większe części i akcesoria.
TSTAK V - organizer z wyjmowanymi pojemnikami na śruby, gwoździe, kołki itd. Specjalna konstrukcja pokrywy zabezpiecza przesuwanie się pojemników w czasie transportu.
TSTAK COMBO - skrzynia na elektronarzędzia z wkładką piankową oraz dwie szuflady w formie organizerów.
Potrzebujesz więcej przestrzeni?
TSTAK IV - wystarczająco duży, aby pomieścić poziomicę torpedo, dłuta i inne podłużne narzędzia. Zawiera szuflady z wyjmowanymi przegródkami, w których można schować wkrętaki i miarę.
Sugerowane ceny detaliczne poszczególnych modułów:
Stanley Fatmax TSTAK I - skrzynia na elektronarzędzia z pianką, szeroka rękojeść, organizer - cena 212 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK II - skrzynia na elektronarzędzia z pianką - cena 176 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK III - szuflada, 6 organizerów - cena 196 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK IV - z dwoma szufladami - cena 215 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK V - organizer/ walizka z pojemnikami i przeźroczystą pokrywą - cena 168 zł brutto
Stanley Fatmax TISTAK VI - duża skrzynia z tacką - cena 144 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK COMBO - skrzynia na narzędzia i dwie szuflady - cena 363 zł brutto
Stanley Fatmax TSTAK - platforma jezdna - cena 222 zł bruttoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »